Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja serwisowa - poduszki powietrzne
#21
No właśnie dziś przyszło zaproszenie z Centrali Hondy do udziału w akcji poduszka powietrzna :-)
Odpowiedz
#22
Witam, dziś byłem z kumplem dwoma CR-V, czas wymiany jakby przerw nie robili to jakieś 45min w CRV. Dziwne bo poduszka np. kierowcy cały ładunek jest nitowany i przykręcany do plastiku ze znaczkiem H, a plastik został ten sam czyli roznitowują i wymieniają, albo...nie wymienili, ale wykręcali na bank bo jeszcze mi musieli poprawiać gdyż krzywo poskładali. W CRV pasażera wyciąga się z częścią deski do góry i też ta część deski jest stara. Na alledrogo oglądałem i nie widziałem żeby te elementy osobno sprzedawali. No ale nic, papier mam że zrobili - korzystać zamiaru z nich nie mam.. Czas 2h.
Odpowiedz
#23
Accord po 2008 to samo.


a KB2? Ktos dostał wezwanie?
v6
Odpowiedz
#24
Dzięki za info,
sprawdziłem na stronie i jest do wymiany poduszka pasażera i napisałem do ASO i czekam dwa tygodnie na zamówienie.
Odpowiedz
#25
refi mówisz o KB2?
v6
Odpowiedz
#26
nie mówie o KB1
Odpowiedz
#27
(02-03-2017, 20:59 )Legend95 napisał(a): Accord po 2008 to samo.


a KB2? Ktos dostał wezwanie?

Ja nie dostałem ale sprawdziłem po VIN że jest do wymiany, więc zadzwoniłem do ASO i się już umówiłem.
Odpowiedz
#28
Ja łapie na obie w Niemczech niestety brak listu o akcji serwisowej .
Odpowiedz
#29
Ja wczoraj wymieniałem w KB2 a tydzień temu w CRV. Nie dostałem wezwania - sam sprawdziłem po VIN.
Odpowiedz
#30
Dzwoniłem do aso tydzien trzeba czekać ma czesci zadzwonia do mnie i termin zrobią
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości