Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierownica z drewnem .
#1
Witam. Orientuje się ktoś czy występowała kierownica z drewnem w kolorze czarnym do Kb1? Wszystkie które widziałem były jasne. Z chęcią bym taką zakupił, ale brak na portalach aukcyjnych. Nowa chyba niedostępna w Aso? Może ktoś ma wiedzę o możliwości zakupu w/w
Odpowiedz
#2
(01-30-2017, 6:44 )Putynek napisał(a): Witam. Orientuje się ktoś czy występowała kierownica z drewnem w kolorze czarnym do Kb1? Wszystkie które widziałem były jasne.  Z chęcią bym taką zakupił, ale brak na portalach aukcyjnych.  Nowa chyba niedostępna w Aso? Może ktoś ma wiedzę o możliwości zakupu w/w

Wystepuje, musisz sie przyczaic na ebay'u usa/uk. Raz na jakis czas cos sie pojawialo. Ja czekalem jakies pol roku zanim sie pojawila, ale bylo warto Uśmiech
Odpowiedz
#3
poszukaj na stronach acury w usa,
Odpowiedz
#4
Będzie pewnie ciężko znaleźć jak ...;-)
Ciekawe jakie koszta takiej kierownicy w Aso?
Odpowiedz
#5
w stanach cena nowej około 400 $, w polsce pewnie koło 3tys.
najlepiej przyczaić na ebay'u
Odpowiedz
#6
W Polsce juz nie kupisz w oficjalnej sieci sprzedaży.
Tylko używka, Ebay, amerykańskie sklepy Acury, ewentualnie sieć Acury na Ukrainie.
Odpowiedz
#7
(01-31-2017, 3:08 )Peter napisał(a): W Polsce juz nie kupisz w oficjalnej sieci sprzedaży.
Tylko używka, Ebay, amerykańskie sklepy Acury, ewentualnie sieć Acury na Ukrainie.

Będę polował na używkę . Ale pewnie będzie ciężko. Tym bardziej trafić w dobrym stanie.
Odpowiedz
#8
(01-31-2017, 3:30 )Putynek napisał(a):
(01-31-2017, 3:08 )Peter napisał(a): W Polsce juz nie kupisz w oficjalnej sieci sprzedaży.
Tylko używka, Ebay, amerykańskie sklepy Acury, ewentualnie sieć Acury na Ukrainie.

Będę polował na używkę . Ale pewnie będzie ciężko. Tym bardziej trafić w dobrym stanie.

W USA u dealerow, z tego co kiedys szukalem, juz tez nie jest ciekawie. Mimo, ze na stronie bedzie to pozniej moze sie okazac, ze nie ma. Jakbys jakos miesiac temu napisal temat to byla na ebay UK za 200GBP :O, ale w tej cenie to moze byc ciezko troche Oczko. Tak nisko nigdy wczesniej nie widzialem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości