Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca silnika
#11
Welcome on board Uśmiech

samochód wygląda na w miarę zadbany. To co mnie by martwiło to znaczny ubytek z tyłu na lewym błotniku. To że reszta jest w miarę zdrowa (póki co nawet bąbli nie widać) świadczy raczej o tym że coś się tam działo... Korozja łapie ale nie bez przyczyny tak punktowo. Poza tym brak charakterystycznego "parapetu" z tyłu też daje do myślenia. Sprawdź podłogę w bagażniku i pod spodem - tam dowiesz się więcej. Napisz ile to ma mieć nalatane - fotel kierowcy w nienagannym stanie, oryginalne alufelgi... Pytanie co to za plama na masce - tak jak by lakier złuszczył się w tym miejscu... Ale chyba warto oglądnąć na żywo
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#12
Na podstawie tych fotek nie mozna stwierdzić by cos zlego dzialo sie z silnikiem, wszystko na swoim miejscu, wyciekow nie widac i najwazniejsze bez gazu! I ma coś czego ja nie mam, taką gumowa nakladke, maskująca wkrety mocowania oslony zderzaka tuz pod atrapa ( ostatnie foto )! Kto ma takie cus na sprzedaż? Oczko
Odpowiedz
#13
Widziałem go na żywo, nawet nim się przejechałem i technicznie raczej wszystko ok było. Z tą maską to jest tak że była malowana i z przodu ma trochę szpachli.
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#14
czy, aby fotel pasażera nie jest fotelem kierowcy w wersji RHD?

wyglada typowo, choć może niepokoić dziwnie sflaczała skóra na fotelu kierowcy, dziwnie odstają nadkola wewnętrzne w przodzie, ale tu mamy odp w sensie powypadkowej przeszłości, rozumiem, że właściciel się do wszystkiego przyznaje?

Ta listewka między lampami to prawdziwa rzadkość w Legend a przede wszystkim w egzemplarzach z przygodami Oczko

Aż dziwne, że ktoś wsadził ją do mojej Acury he he Oczko
v6
Odpowiedz
#15
Co jeszcze istotne to świeci kontrolka ALB, właściciel twierdzi że często przepala się bezpiecznik...
Zastanawiam się czy nie będzie problemu z tym błotnikiem, czy są do tego modelu jakieś reperaturki?
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#16
Legend95 napisał(a):Ta listewka między lampami to prawdziwa rzadkość w Legend a przede wszystkim w egzemplarzach z przygodami Oczko

Aż dziwne, że ktoś wsadził ją do mojej Acury he he Oczko

Sprzedaj mi sprzedaj please!!!!! Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
Teraz dopiero zobaczyłem reszte fotek :oops: : faktycznie fotel pasażera jakiś kombinowany, na pewno nie z kontynentalnej wersji Hondy, a na fotelu kierowcy to chyba jakis grubasek jeżdził bo nieźle wymemłany Oczko
Jesli chodzi o ALB to tylko zworka, nie wierz w jakieś gadki o bezpiecznikach, zreszta częste przepalanie bezpiecznika tez moze świadczyc o jakims problemie w instalacji. Reperaturek do Legenda nie ma ale o to sie nie martw, cos tu na forum wykombinujemy 8-) Listwy boczne w kolorze plastiku, wiec auto raczej nie pryskane a nawet jesli to ktos sie przykładał.
Odpowiedz
#18
Peter napisał(a):taką gumowa nakladke, maskująca wkrety mocowania oslony zderzaka tuz pod atrapa ( ostatnie foto )
nice 8-) też chętnie coś takiego przytulę Oczko

Lemans o reperaturkach tylnego błotnika zapomnij... do Prelude nie ma (albo jakieś wynalazki...) co dopiero do Legend. Pozostaje szukać dobrego tylnego błotnika z używki i po założeniu "utopić go" w konserwacji Szczęśliwy Kontrolka ALB to częsty przypadek - pewnie któryś z czujników padł - często się zdarza. Fotel pasażera rzeczywiście nie zachwyca - pachnie angolem - albo ktoś niedbale skórę zdejmował (ciekawe po co...)
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#19
Na pewno fotel pasażera jest od wersji RHD - no uważam, że nie ma w tym nic złego jak właściciel chciał zrobić dobrze pasażerowi i zfundował mu działające krzesełko w 8 płaszczyznach :mrgreen: A jeśli nie to po co ktoś wkładał fotel od RHD w miejsce pasażera!? Nie wierzę, że ten się szybciej wytarł niż kierowcy Szczęśliwy

Listewka jest inna w sedanach i coupe więc nie spasi.

Przedmówcy mieli rację mowiąc o braku reperaturek - nie ma ich... no chyba, że wytniesz z innego zdrowego Legenda z tych lat a to już rzadkość.

Kontrolka układu ABS nie wróży nic dobrego, obawiam się, że jest to poważniejszy problem niż awaria czujnika. Wtedy nie pali bezpieczników. Motor może zwarcie robić, auto mogło być po dzwonie i kabelki gdzieś na mase trafiają - wersji niestety jest sporo. Najpierw należy spróbować zczytać błędy.
v6
Odpowiedz
#20
Dzięki wszystkiem za pomoc Uśmiech
Po przeczytaniu waszych opinii chyba odpuszczę sobie tą sztukę, poczekam może trafi się coś w lepszym stanie.
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości