Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca silnika
#21
Lemans napisał(a):Dzięki wszystkiem za pomoc Uśmiech
Po przeczytaniu waszych opinii chyba odpuszczę sobie tą sztukę, poczekam może trafi się coś w lepszym stanie.


bląd.

jedź i oglądaj...negocjuj.

dziwnym trafem jakiś straszny wysyp Legend jest na allegro :?:
v6
Odpowiedz
#22
hmmmm w sumie nawet cenę wynegocjowałem, ale z drugiej strony nie chciałbym się wpakować w skarbonkę bez dna... Jeszcze przemyślę sprawę Oczko
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#23
Nigdy w 100% nie sprawdzisz kazdego elementu auta! Takze jesli będziesz tak do tego podchodził to nigdy nie kupisz auta, nawet nowe samochody wyjezdzaja czasem z salonów po przygodach. W Legendzie powazne awarie mechaniczne to rzadkość, takze na pewno nie jest to skarbonka bez dna. Zdarzaja sie duperele jak to w kilkunastoletnich autach; jednego dnia lampka działa, drugiego juz nie albo od czasu do czasu wariuje predkosciomierz bez powodu ale taki urok aut leciwych. Jesli chodzi natomiast o blacharke to wiesz juz jakie sa słabe punkty auta. Nie licz jednak na to, ze podczas ogledzin odkryjesz wszystkie wady, wiesz auto mogło być bite i poskładane z nowego poszycia, drzwi, błotniki, nadkola i to bedzie w dobrym stanie. Natomiast nigdy nie sprawdzisz w jakim stanie sa profile zamkniete, fartuchy, ćwiartki itp.
Odpowiedz
#24
prawda, nie można zaprzeczyć, ale to na ile sprawdzisz zależy od Cieie, a właściwie od tego gdzie i do kogo się zwrócisz.

I tak najlepiej oglądać auto z drugą osobą, a szczególnie taką, która się dobrze zna na modelu bo zna problemy, wady, usterki i potrafi oszacować ich powagę. Zaglądnie w zakamrki i będziesz naprawdę dużo wiedzieć.

ile utrąciłeś z ceny? Oczko
v6
Odpowiedz
#25
Stargowałem w sumie do 6, ale cieszę się że wytrzymałem i zaczekałem na czerwonego :twisted:
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#26
można prosic i zdjecia na palczoos@op.pl Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości