Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hak holowniczy do KB1
#1
Witam,

Zacząłem przegladać mozliwości instalacji haka do naszego autka i słabo to wygląda. Jednak wyjątkowość naszego auta oprócz plusów ma też minusy.
W okresie letnim przydałoby się miec mozliwość przewozu rowerów, z tego co czytałem dach jest w miare delikatny - max 50kg i bagażnik dachowy też stanowi nie lada wyzwanie aby kupić.
Czy ktoś z Was rozwiązał temat haka i wie gdzie i co szukać.
Odpowiedz
#2
(02-05-2017, 2:00 )refi68 napisał(a): Witam,

Zacząłem przegladać mozliwości instalacji haka do naszego autka i słabo to wygląda. Jednak wyjątkowość naszego auta oprócz plusów ma też minusy.
W okresie letnim przydałoby się miec mozliwość przewozu rowerów, z tego co czytałem dach jest w miare delikatny - max 50kg i bagażnik dachowy też stanowi nie lada wyzwanie aby kupić.
Czy ktoś z Was rozwiązał temat haka i wie gdzie i co szukać.

Pisałem o tym odnośnie KB2, ale to samo zapewne jest dla KB1. Oryginalny hak bardzo drogi, ale można zrobić na zamówienie. Mnie kosztował 1400 zł w hakopolu http://www.hakpol.pl/
Odpowiedz
#3
Gdyby cena byłaby rozsądna to też chętnie kupię. Może jeśli będziesz z nimi rozmawial inaczej podejda jeśli usłyszą o 2 szt. Ja rozmawiałem z nimi w czerwcu ubiegłego roku i nie chcieli mi go zrobić.
Odpowiedz
#4
Napisałem maila do Hakpol-u i zasugerowałem iż byłby montaz haka do 2 sztuk.
Jak dostane info dam znać.
Odpowiedz
#5
Posiadam hak do KB1 mi nie był i nie będzie potrzebny. Pojadę na działkę i zobaczę jak on wygląda i w razie co będę mógł sprzedać.
Odpowiedz
#6
(02-08-2017, 17:34 )limak33 napisał(a): Posiadam hak do KB1 mi nie był i nie będzie potrzebny. Pojadę na działkę i zobaczę jak on wygląda i w razie co będę mógł sprzedać.

Rezerwuje i biore Oczko
Odpowiedz
#7
Ma ktoś zdjęcie tego haku przed montażem, w jakich miejscach jest przykręcony do nadwozia ?
Odpowiedz
#8
(06-23-2017, 14:37 )Ozon napisał(a): Ma ktoś zdjęcie tego haku przed montażem, w jakich miejscach jest przykręcony do nadwozia ?

http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=1933

Dla KB1 i KB2 zakładam że miejsca będą takie same.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości