Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam miłośników Legenda
#1
Witam, jakiś czas temu nakręciłem się na Legenda Coupe i poki co jestem na etapie przeglądania ogłoszeń, dwa widziałem na żywo ale chyba to jeszcze nie to czego szukam :roll: . Może ktoś planuje rozstać się ze swoim? Chętnie się zaopiekuję Oczko
Pozdrawiam.
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#2
Witam. Widzę prawidłowe podejście do tematu, szukamy aż znajdziemy odpowiedni egzemplarz bez napalania się. I tak trzymać, a znajdziesz odpowiednią sztukę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Witam Duży uśmiech
Życzę cierpliwości i zdrowego rozsądku najlepiej z kalkulatorem w ręce podczas poszukiwań. Łatwo nie będzie wyszukać perełki za tanie pieniądze ale na pewno znajdziesz coś godnego uwagi.
powodzenia
Odpowiedz
#4
WItaj na forum!

rzetelnie opisanych egzemplarzy szukaj na forum, a reszty na allegro Oczko
v6
Odpowiedz
#5
Witam w gronie miłośników jedynego słusznego modelu i marki Oczko Powodzenia w poszukiwaniach, czekamy na rezultaty Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dzięki za powitanie Uśmiech , znaleźć coś w dobrym stanie chyba będzie ciężko, rozważam znalezienie autka w przeciętnym stanie i doinwestowanie, ale czas pokaże...
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#7
Gratulacje etapu poszukiwań. Ja jeszce jestem na etapie gromadzenia funduszy - nie podejme się zakupu takiego autka bez rezerwy gotówki na jak to nazwales "doinwestowanie"Oczko
ps. a nie rozwazales sprowadzenia autka??
Odpowiedz
#8
powodzenia w poszukiwaniach Uśmiech my smigamy juz 3 tygodnie i jest mega fajnie Uśmiech warto Uśmiech
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#9
Rowniez witam, mam nadzieje ze ci sie uda znalesc czegos odpowiedniego Oczko
Niedlugo moja coupeta bedzie na sprzedaz ale zobaczysz to w dziale sprzedam Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#10
Givan napisał(a):Niedlugo moja coupeta bedzie na sprzedaz ale zobaczysz to w dziale sprzedam Oczko


:?: :?: :?: :?: :?: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości