Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2005 IDEAŁ??? prośba o opinie
#11
(02-11-2017, 3:36 )MIETEP napisał(a):
(02-10-2017, 22:13 )YMIETEP napisał(a): Witam co sądzicie o tej hondzie ,jak dla mnie cena wysoka koła pastowane,z tego co się dowiedziałem to nadkola tylne były robione i klapa,chyba dosyc wczesnie jak na 2005 rok,nie ma książek z aso.proszę kolegów o komentarz.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...db48db4703

Ja mam 2003r 88 tys przelotu i nie ma grama rdzy.  Nawet podwozie czyste. Lakier fabryczny.
Przelot duzy i styrany w srodku. Moj wyglada jak nowy przy tym. Srodek i lakier mam bez korekty zadnej. Sama pielegnacja



Czyli duże szanse ze jest to picówa pod klienta,jak romawiałem z gościem to mówił ze auto kupił dla ojca ale w międzyczasie znalazł sie lexus od rodziny a legend został ,szczerze nie za bardzo mi sie w to chce wierzyć tymbardzie ze facet handluje autami,Pozatym te opony sie świecą i mam wrażenie ze ciężko mu jest sie jej pozbyc.

Ciezko powiedziec, sa rozne sytuacje. Ja chcialbym dostac sporo wiecej niz cena tego egzemplarza ale tylko jesli moj upatrzony lexus bedzie na sprzedaz. To auto z ogloszenia juz nie bedzie youngtimerem bo jest za mocno zuzyte a za auto do jazdy na codzien nikt chyba tyle nie da.
Popros o vin, date pierwszej rej i sobie sprawdzisz przebieg na przegladach rej.
Odpowiedz
#12
(02-11-2017, 4:06 )johnson napisał(a): Ciezko powiedziec, sa rozne sytuacje. Ja chcialbym dostac sporo wiecej niz cena tego egzemplarza ale tylko jesli moj upatrzony lexus bedzie na sprzedaz. To auto z ogloszenia juz nie bedzie youngtimerem bo jest za mocno zuzyte a za auto do jazdy na codzien nikt chyba tyle nie da.
Popros o vin, date pierwszej rej i sobie sprawdzisz przebieg na przegladach rej.

Kolego możesz uchylić rąbka tajemnicy, ile byś chciał za seryjne KA9 2003? Jestem ciekawy jaka ona miała by być, skoro piszesz, że miała by być większa niż w tym ogłoszeniu  Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
(02-11-2017, 4:18 )carlos napisał(a):
(02-11-2017, 4:06 )johnson napisał(a): Ciezko powiedziec, sa rozne sytuacje. Ja chcialbym dostac sporo wiecej niz cena tego egzemplarza ale tylko jesli moj upatrzony lexus bedzie na sprzedaz. To auto z ogloszenia juz nie bedzie youngtimerem bo jest za mocno zuzyte a za auto do jazdy na codzien nikt chyba tyle nie da.
Popros o vin, date pierwszej rej i sobie sprawdzisz przebieg na przegladach rej.

Kolego możesz uchylić rąbka tajemnicy, ile byś chciał za seryjne KA9 2003? Jestem ciekawy jaka ona miała by być, skoro piszesz, że miała by być większa niż w tym ogłoszeniu  Szczęśliwy
czasami wskakuja na niemieckich stronkach egzemplarze podobne jak moj, ceny w okolicach 8-9 tys euro.
Ten samochod jak dla mnie wlasnie ma wartosc jak jest seryjny, bez lpg itd.
Ale kazdy rzezbi jak lubi, jeden zaklada air-ride, drugi fabryczne balony....
Wedle uznania i kazdy bedzie zadowolony.
Odpowiedz
#14
Szczerze życzę powodzenia w sprzedaniu za te pieniądze.

A tymczasem kolejny pełny lift z 2004, tylko cena niższa:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...yECDd.html
Odpowiedz
#15
(02-11-2017, 8:32 )carlos napisał(a): Szczerze życzę powodzenia w sprzedaniu za te pieniądze.

A tymczasem kolejny pełny lift z 2004, tylko cena niższa:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...yECDd.html

Poczekaj na nowe prawo odnosnie akcyzy i wtedy zobaczymy jaki bedzie ruch w cenach. Wg tabel, ktore krazyly w necie, ja za ostatnio przywieziona KA9 musialbym wylozyc 10 tys na akcyze. Wtedy, te ktore juz sa w kraju i do tego w niezlym stanie, beda z definicji wiecej warte. Przeplyw takich samochodow stanie sie nieoplacalny. Poza tym rocznik nie jest tak kluczowy, to nie golf, tutaj liczy sie stan i przebieg.
Odpowiedz
#16
maku słusznie mówi - nowa akcyza namiesza w cenach takich pojazdów, których jest względnie mało. Mam nawet jeden terenowy śmietnik, który trzymam do czasu wejścia w życie nowej akcyzy, aby sprzedac na normalne pieniądze Duży uśmiech

Co do tego egzemplarza z ogłoszeń. Jechać oglądać, choć gość wie co ma i za dużo Ci nie opuści w mojej opinii. Robione nadkola w tym modelu z 2004 to podejrzana sprawa-KA9 poliftowa zgnita w tym miejscu jako oryginał to rzadki widok - widziałem jedną.
Auto realnie warte ok 22-24 tysie jeśłi jest perfect. Zbyt wysoki przebieg, o ile uczciwy, jak na taką wycenę.
v6
Odpowiedz
#17
Ta z Bydgoszczy tez wisi bardzo dlugo a startowala od 27.
Odpowiedz
#18
(02-11-2017, 18:02 )Makukrak napisał(a):
(02-11-2017, 8:32 )carlos napisał(a): Szczerze życzę powodzenia w sprzedaniu za te pieniądze.

A tymczasem kolejny pełny lift z 2004, tylko cena niższa:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...yECDd.html

Poczekaj na nowe prawo odnosnie akcyzy i wtedy zobaczymy jaki bedzie ruch w cenach. Wg tabel, ktore krazyly w necie, ja za ostatnio przywieziona KA9 musialbym wylozyc 10 tys na akcyze. Wtedy, te ktore juz sa w kraju i do tego w niezlym stanie, beda z definicji wiecej warte. Przeplyw takich samochodow stanie sie nieoplacalny. Poza tym rocznik nie jest tak kluczowy, to nie golf, tutaj liczy sie stan i przebieg.

nie chcialem juz tego samego pisac, ale stad moje zdanie o poziomie cen dobrego egzemplarza. Zgadzam sie w 100%.
Co do rocznika jest jak mowisz, w pewnym momencie czy ma 18 lat czy 12 nie ma znaczenia, cena nie bedzie sie zmieniala. Tylko stan, historia i przebieg beda sie liczyly.
Jak tylko wejdzie nowa akcyza skonczy sie zrodelko i egzemplarze igla beda w cenie.
Trzeba tylko trafic igle i trzymac.
Tak bedzie z lexem, legendami itd. Jest moda, skonczy sie zrodlo to i ceny pojda w gore.
Odpowiedz
#19
9 tys € za Legenda z 2003 , życzę powodzenia. One nie są ze złota.
Odpowiedz
#20
(02-13-2017, 3:18 )Lechu napisał(a): 9 tys € za Legenda  z 2003 , życzę powodzenia. One nie są ze złota.

tu masz za 8k:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...geNumber=2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości