Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skóra na kierownicę
#1
Witam koledzy i koleżanki.

Jeżeli ktoś zamierza obszyć skórą kierownicę, mam możliwość zakupić połowę błamu w idealnym kolorze pasującym pod poduszkę która jest pośrodku oczywiście dotyczy to koloru beż.
Dotychczas objeździłem wiele miejsc i nigdzie nie było tego koloru. Problem polega na tym że tej skóry jest około 3-4 metrów w cenie około 700 PLN, więc mnie samemu kupować się nie opłaca, ale gdyby było więcej chętnych to wyszło by znacznie taniej. Samo obszycie jak ktoś się interesował to koszt w granicach 200-240 PLN.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Pozwolę sobie podpiąć się pod Twój temat.
Chętnych zapraszam na PW - mam mozliwość bardzo profesjonalnego obszycia kierownicy prawie każdym rodzajem skóry.
Cenowo wyjdzie o wiele taniej niż obszycie z zakupem na własną rękę.
Odpowiedz
#3
widziałem kierownice obszyte przez tego Petrowego jegomościa - jest żyleta, jak usłyszałem za ile to wówczas usiadłem ;_) tanio jak w biedronce ;-)
v6
Odpowiedz
#4
Peter, a może podał byś orientacyjną cenę oraz lokalizację i czas trwania takiej operacji? Więcej informacji pewnie skłoni wielu do namysłu:-)
Odpowiedz
#5
A my nie mamy fabrycznego przeszycia skórą? Są przecież jakieś szwy od wewnątrz...
Odpowiedz
#6
Jest standardowo przeszycie ale sama kierownica jest stosunkowo cienka. Moim zdaniem dodatkowe obszycie by znacząco poprawiło chwyt i komfort użytkowania.
Odpowiedz
#7
Peter - a inne auta?
Odpowiedz
#8
Myślę, że da radę zrobić każdą kierownicę.
Technicznie wygląda to tak, że kierownicę trzeba wysłać do Łodzi, robota wraz z wysyłkami trwa kilka dni.
Wcześniej warto przesłać fotkę kierownicy by zweryfikować odcień, fakturę skóry, pod kątem dostępności materiału.
Cena usługi ustalana jest indywidualnie.
Odpowiedz
#9
Zastanawiam się czy zdjęcie które mam przygotowane odda stan rzeczywisty, ponieważ nie ma to jak w oryginał w ręce tapicera.
Odpowiedz
#10
Też przerabiałem temat ze skórą na kierownicę przy innym moim aucie. Powiem z doświadczenia że wysyłanie zdjęcia koloru kierownicy nic nie da ponieważ wystarczy że światło będzie inne i skóra będzie się różnić w naturalu. Jedynym rozsądnym sposobem jest podjechać do tapicera autem albo z kierownicą i bezpośrednio szukać koloru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości