Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skóra na kierownicę
#11
Jeśli ktoś jest z północnej Polski albo nie boi się podjechać w okolice Trójmiasta (Rumia konkretnie), to z czystym sumieniem mogę polecić MAFF:

www.maff.pl/oferta

Obszycie kierownicy to tylko fragment ich działalności, ogólnie zajmują się tapicerstwem samochodowym. Od lat na wysokim poziomie.

Też uważam, że trzeba podjechać i nie ma co tego robić za pomocą fotek, bo później będzie loteria. Albo odcień i faktura będą pasować, albo nie.
Odpowiedz
#12
Witam a jak jest z obszyciem skory z drewnem z koloru beżowego na czarny ? Da rade to zrobic ?
Odpowiedz
#13
Ja mam samą kierę gotową do wysyłki. Gdzie i komu to trzeba słać? Kolor beż
Odpowiedz
#14
Kilka osób do mnie napisało na priv i wnioskuję że źle mnie zrozumiało. Tak więc napiszę ponownie; mam kierownicę koloru beżowego, którą chciałbym obszyć na nowo skórą w takim samym kolorze. Gdzie należy wysłać takową kierownicę, wymagającą naprawy i komu?
Odpowiedz
#15
Nie chcę zakładac nowego tematu - ale może ktoś zna odpowiedź na poniższe pytanie :
ile było kolorów tapicerki/kierownicy w KB1
- czarna
-kawa z mlekiem
-szary??????

Przeglądam różne strony i nie wiem czy to złudzenie optyczne , ale czasami mi się wydaję iż "widzę kolor szary ( może acury RL wychodziły z takim środkiem)
Odpowiedz
#16
Jest szary gdy oglądałem legendy trafiłem na taki jeden model.
Odpowiedz
#17
(11-06-2017, 4:28 )dariusz2880 napisał(a): Jest szary gdy oglądałem legendy trafiłem na taki jeden model.

I to najbrzydsza opcja tapicerki...
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
#18
Nie prawda nie jest zła .
Odpowiedz
#19
Panowie pytanie dla znawców- znacie może oznaczenie / numer prawdziwej skóry którym jest obszyta kierownica w wersji z jasną skórą ???????
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości