Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xenony-układ.
#11
Wielkie dzięki !!!!
v6
Odpowiedz
#12
Witam, od niedawna jestem posiadaczem KA9, niestety nie działa samopoziomowanie reflektorów podczas włączania. Od czego zacząć diagnozę ? Ew. kto we Wroclawiu (jeśli wiecie) mógłby zająć się czymś takim.
dziekuję!
Odpowiedz
#13
Zadzwoń do EMG, on ogarniał takie tematy http://www.dohcvtec.pl/
Odpowiedz
#14
hej, odkopuje temat.
Oni nie robią takich rzeczy, Legenda się nie tykają :/ Dzwoniłem.

Kiedy te reflektory się poziomują ? Włącza się xenony i lampa idzie w dół i w górę ? Może ktoś wrzucić filmik jak to działa ?
Odpowiedz
#15
samopoziomowanie dotyczy na pewno świateł soczewkowych.

masz może w kabinie przycisk do ustawienie wysokości przednich świateł?
v6
Odpowiedz
#16
No własnie nie mam Uśmiech
Normalnie w ka9 przed liftem, gdzie nie ma xenonów jest regulacja wysokości lamp. U mnie jest oryginalna zaślepka, nie ma możliwości regulacji lamp.

Fajnie jakby ktoś mający KA9 z oryginalnymi ksenonami zaobserwował czy działa mu samopoziomowanie lamp. Będę naprawdę wdzięczny.
Odpowiedz
#17
zazwyczaj czujniki są gdzieś z tyłu. Np. w Belce tylnego zderzaka.

Nie we wszystkich autach xenon patrzy w dół i w górę, choć np we francuzach(chyba scenic) sygnalizuje, że jeszcze działa.

Zrób test-odkręć tylne koła, ustaw auto na podnośnikach hydraulicznych, a nastepnie go obniż, jeśli swiatła będą świecić na to samo miejsce na ścianie to będziesz mieć dobry wynik doświadczenia ;-)
v6
Odpowiedz
#18
Heh, może to jest jakiś pomysł.
Jednak gdyby ktoś z właścicieli mógł rzucić okiem na to jak się zachowuje snop światła po włączeniu (czy zaobserwowali poziomowanie - byłbym bardzo wdzięczny). Możliwe że ktoś wie jak to ma działać...
Odpowiedz
#19
to chcesz wiedziecz czy działa czy jak działa?
v6
Odpowiedz
#20
Jeśli będę wiedział jak to ma działać to będę wiedział, że to działa lub nie działa u mnie...

Na amerykanskim forum acury dostałem odpowiedz: "Huh? Ka9 doesn't have leveling xenons. Its just got a shoddy, primitive reflector based hid system. Projectors can level, and I THINK the second gen had auto levels. Your model doesn't have em. " ale coś mi nie bardzo to gra...

http://forums.acuralegend.org/xenon-leve...30393.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości