Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z Volvo do Hondy
#21
Rzymek, na 99% będzie stukał krzyżak kolumny kierowniczej, takie przypadki też zna historia, w sumie jak jeździłeś jest ok, to bierz ;-) auto masz w okazyjnie więc za resztę pieniędzy możesz je dopieścić :-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#22
Żona powoli się przekonuje to plus! Ale warunek że najpierw trzeba sprzedać volvo a to już minus ! Czas gra na moją niekorzyść
Odpowiedz
#23
Ja tylko dodam, że swojego Legenda kupiłem z przebiegiem 415000, w rok zrobiłem kolejne 50000 i nic się z nią nie działo Uśmiech A nie był z pierwszych rąk Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
Nono brzmi ciekawie ! A Kupiłeś Ka9 ? I Który rok ,jeżeli oczywiście można wiedzieć ?
Odpowiedz
#25
'97 KA9 przed liftem. Od jakiegoś czasu jeździ nią mój znajomy i miał tylko raz problem z przekaźnikiem pod kolumną kierowniczą (standard w Hondzie, powinni to razem z kołem zapasowym wszyscy Hondziarze wozić Język ). On chyba już nią zrobił kolejne 20tys
Odpowiedz
#26
No i chyba nie będę miał wyjścia Niezdecydowany Do Wujka nie dociera tłumaczenie ,że nie mam teraz kasy , że kupię jak sprzedam Volvo ! Postanowił ,że jak auto ma zostać w rodzinie to jemu się nie pali ,będę miał to oddam całość albo na raty ! Na dodatek dzisiaj dzwonił i powiedział ,że jeszcze dopieszcza przedni zawias ,bo przecież nie odda mi rozwalonej Wykrzyknik No chyba jakbym zadał pytanie co na ten temat Myślicie to zrobiłbym z siebie idiote Diabeł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości