Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plus w komorze silnika
#11
Nie miałem nigdy tego typu problemów u siebie. Mam ten sam moduł co Peter, ale zaznaczyłem jak zamawiałem i dodali mi 2 diody które gdzieś trzeba było domontowac, ale nie pamietam dokładnie gdzie.
Odpowiedz
#12
(04-30-2017, 6:34 )strugar napisał(a): Nie miałem nigdy tego typu problemów u siebie. Mam ten sam moduł co Peter, ale zaznaczyłem jak zamawiałem i dodali mi 2 diody które gdzieś trzeba było domontowac, ale nie pamietam dokładnie gdzie.

Diody trzeba wlutować w żyłę  od swiateł długich. Jej brak może powodować napięcia wrotne, które mogą zaburzać pracę modułu DRL.
Odpowiedz
#13
Ja nadal sugeruję podpięcie się kabelkiem o małym przekroju pod bezpiecznik. Tak będzie prościej niż grzebanie w wiązce kabli.
Odpowiedz
#14
no i generalnie sprzedawca mi niewiele pomógł.

Tyle, że ja dalej nie chce wpinać się we wiązki no i przeciągać "kabelków".

Gdyby tak to miała wyglądąc i bym o tym wiedział to nie kupiłbym tego modułu, jakiś moduł był a DRL miały być jednocześnie kierunkami.
v6
Odpowiedz
#15
Znalazłem sobie plusik - na ścianie grodziowej we wiązce, jest takie nieosłonięte miejsce. Łatwo tam się wpiąć. Kombinowałem jeszcze wpięcie w skrzynkę bezpieczników i to by była najlepsze opcja, bo nie będzie tego widać, ale może być problem z przeciągnięciem przewodu koło oryginalnej wiązki.
v6
Odpowiedz
#16
zdecydowałem się pobranie plusa z żółtego przewodu w skrzynce bezpieczników. Przewód czarny poprowadzony tak, że jest niezauważalny[jeśli o nim nie wiesz Uśmiech ]  i dzięki temu to podłączenie spełnia wymaganie, które postawiłem sobie na początku - brak widocznej ingerencji w wiązkę.


Załączone pliki Miniatury
       
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości