Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klocki przód KA9
#1
Czy jest różnica przed i po lifcie?
Odpowiedz
#2
jest różnica, klocki są inne. bo:
tarcze przed są 282, po 300
tłoczki przed są 2, po 1

teoretycznie da się do polifta włożyć klocki z przedlifta, ale nie będą właściwie dociskane i przy hamowaniu będą telepały
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
Dzięki serdeczne. A jak ma się sprawa z tylnymi piastami
Odpowiedz
#4
bez problemu dostępne.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#5
potrzebujesz części pisz pw.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#6
Tylne piasty są pnp
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim.
Odpowiedz
#8
(03-06-2017, 5:07 )K278 napisał(a): jest różnica, klocki są inne. bo:
tarcze przed są 282, po 300
tłoczki przed są 2, po 1

teoretycznie da się do polifta włożyć klocki z przedlifta, ale nie będą właściwie dociskane i przy hamowaniu będą telepały

Ma ktoś zdjęcie czym różnią się wyglądem klocki do przed i po? U mnie jest taki objaw że podczas powolnego toczenia, ale też i szybszej jazdy "klepią" (dźwięk znika jak wciśnie się choćby delikatnie hamulec). Nowe klocki i tarcze + zaciski po regeneracji - macie jakieś pomysły co to może być?
Odpowiedz
#9
Mam gdzies klocki od przedlifta, to zrobie zdjecie. Sam wymienialem, bo sprzedano mi klocki do przedlifta, a zorientowalem sie po tym,ze znalazlem w zlomie stare klocki od mojej przedliftowki. Roznica jest niewielka wizualnie,ale tloczek zacisku wystaje odrobine poza obrys przedliftowego klocka, co nie mialo miejsca przy zaciskach dwutloczkowych.
Odpowiedz
#10
Klocki Przedlift, na przykładzie TRW GDB3196 :  https://www.trwaftermarket.com/pl/catalo...t/GDB3196/

[Obrazek: 0]

Klocki Polift, na przykładzie TRW GDB3240 :https://www.trwaftermarket.com/pl/catalo...t/GDB3240/
[Obrazek: 0]
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości