Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maglownica KA9 przedlift=polift?
#1
Czy ktoś orientuje się czy maglownice z przedlifta i polifta pasują do KA9 plug&play?
Odpowiedz
#2
Pasują ,ja mam zamontowaną w moim po lifcie.
Odpowiedz
#3
Świetnie, dzięki za odpowiedź.Oczko
Zamówiłem używkę z przedlifta, oddam do regeneracji i potem do mechanika na szybką podmiankę.
Odpowiedz
#4
Ja tą co zakupiłem od przedlifta zamontowałem bez regeneracji,bo była w dobrym stanie,ale starą maglownicę trzymam by mieć możliwość w przyszłości szybkiej regeneracji i podmianki w jeden dzień.
Odpowiedz
#5
Ta którą kupiłem też niby nie cieknie, ale zbyt dużo roboty i zachodu jest z wymianą, abym ryzykował kolejną wymianę za kilka miesięcy, różnie to może być.
Regeneracja w dobrym zakładzie da mi spokój na kilka lata, a starą oczywiście zostawię sobie na przyszłą regenerację;].
Niektóre używki do KA9 są bardzo trudno dostępne, maglownica pojawia się dość rzadko do all.
Odpowiedz
#6
Ja swojej szukałem 3 miesiące,pojawiła się w sobotę w Szczecinie,a w poniedziałek była już u mnie.
Odpowiedz
#7
Swoją regenerowałem w Łodzi na Łubinowej 550 zł, ale to było 2 lata temu, nie wiem jaka stawka aktualna. Natomiast za samą wymianę płaciłem 400 zł (to już z ustawieniem zbieżności i wymianą płynu wspomagania oryginalnego hondowskiego).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości