Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temat do usunięcia
#21
chłopie ale bredzisz głupoty tą skórą, typowy fanatyk z klapkami na oczach Uśmiech mam tył z executive a przód anderstorp i to jest ten sam materiał. Wiadomo że nie jest to dobra skóra ale nie jest też skaj w ktorym zrobią sie dziury przy 200tys.

twoje A6 widuje codziennie i jechałem nie raz, myślałem że to klasa średnia aż mi kolega powiedział że wyższa.

Mógłbym napisać że Legend to kartonik po mleku albo puszka od piwa, nie ma jednak sensu dyskusja z fanatykiem marki Honda, to tak jakbyś gadał do ściany he he
Odpowiedz
#22
(06-30-2017, 1:31 )dj-napster napisał(a): chłopie ale bredzisz głupoty  tą skórą, typowy fanatyk z klapkami na oczach Uśmiech mam tył z executive a przód anderstorp i to jest ten sam materiał. Wiadomo że nie jest to dobra skóra ale nie jest też skaj w ktorym zrobią sie dziury przy 200tys.

twoje A6 widuje codziennie i jechałem nie raz, myślałem że to klasa średnia aż mi kolega powiedział że wyższa.

Mógłbym napisać że Legend to kartonik po mleku albo puszka od piwa, nie ma jednak sensu dyskusja z fanatykiem marki Honda, to tak jakbyś gadał do ściany he he

Chciałeś powiedzieć ,sens dyskusji z fanatykiem Volvo . Akurat ja fanatykiem Hondy nie jestem Język
Odpowiedz
#23
To jak z tymi skórami ? Szczerbol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości