Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lampy przednie JDM
#1
No wiec jak co niektórym wiadomo mamy zalożone lampki JDM. i sprawa ma sie tak:
idąc od zewnętrznej mamy:
1.swiatła postojojwe
2.swiatła mijana/drogowe
3.halogen :?: tu mam zarówke bez wtyczki Język

i sprawa ma sie dalej tak. w to miejsce z zarówka mam 2 pomysły. DRL czyli daytime running lights lub dodatkowy palnik do drogowych, odpalany razem z drugim włóknem H4 ze świateł mijania, bo chyba taka żarówka tam siedzi. i w nocy mamy jasność 8-) a halogeny na dół w zderzak, choć do końca nie jestem do tego przekonany czy mi sie podobają. Ewentualnie założyc tam halogen i wykorzystywac jako światla dzienne, tylko nie wiem jaką on mocą sie legitymuje. czekam na jakies porady.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#2
idea jak najbardziej słuszna. DRL to fajna sprawa - coraz częściej o tym myślę. Weź jednak pod uwagę że w to miejsce w lampie JDM wchodzi żarówka H3 - ta taka z materiałowym drucikiem - zazwyczaj o dość dużej mocy... poniżej 55W nie znajdziesz ale są też wersje 70W lub 100W i to nie jakaś chińszczyzna tylko np. Philips, Hella etc. Trochę dużo jak na DRL... Poza tym do DRL pewnie wypadałoby ściągnąć oryginalne żółte kapturki Oczko

BTW: w oryginalnych lampach JDM bez przeróbek w świetle mijania/drogowym siedzi niedostępne w Europie H4H. Albo trzeba przyciąć H4 za każdym razem przy wymianie albo rozwiercić otwór w odbłyśniku... Lepiej sprawdź co ty tam masz... Oczko
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości