Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadanie zapłonów 5cylinder
#11
(04-15-2017, 23:48 )Grzeg0rz1990 napisał(a):
(04-15-2017, 23:40 )Peter napisał(a): Do sprawdzenia wiązka - przejścia, napięcie na wtyczkach do cewki, przekaźnik cewki, masa.
Warto podłączyć HDS z linią SCS.

Peter mnie martwi nagar oleju na fajce

Nie martw sie na zapas, posprawdzaj wszystko tak jak chłopaki pisali.
Sprawdź przy okazji dekiel pokrywy zaworów, moze z układu przewietrzania skrzyni korbowej sa jakieś przedmuchy, nieszczelności, trzeba wszystko przeczyścić i przejrzeć.
Odpowiedz
#12
(04-16-2017, 0:00 )Peter napisał(a):
(04-15-2017, 23:48 )Grzeg0rz1990 napisał(a):
(04-15-2017, 23:40 )Peter napisał(a): Do sprawdzenia wiązka - przejścia, napięcie na wtyczkach do cewki, przekaźnik cewki, masa.
Warto podłączyć HDS z linią SCS.

Peter mnie martwi nagar oleju na fajce

Nie martw sie na zapas, posprawdzaj wszystko tak jak chłopaki pisali.
Sprawdź przy okazji dekiel pokrywy zaworów, moze z układu przewietrzania skrzyni korbowej sa jakieś przedmuchy, nieszczelności, trzeba wszystko przeczyścić i przejrzeć.

Pomogla wymiana świec. nagar na fajce był nieszkodliwy
Odpowiedz
#13
I padł blady strach na posiadaczy gazoliny w Legendach..."czy ja mam lubryfikacje...?"
Odpowiedz
#14
(04-18-2017, 0:04 )strugar napisał(a): I padł blady strach na posiadaczy gazoliny w Legendach..."czy ja mam lubryfikacje...?"

Ja nie mam lubryfikacji sam sobie kupiłem płyn wlalem do benzyny i do butli gazu pod ciśnieniem .
Odpowiedz
#15
Lubrykacja to zwykłe nabijanie kasy, przerabiałem ten temat. Co ci może dać kilka kropel na taką ilość gazu, pic na wodę foto montaż i tyle w temacie.
Odpowiedz
#16
Fakt.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości