Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 wojak
#21
Jeździłem z przekręconym stabilizatorem cały ten czas, jakiś partacz kiedyś źle poskładał wszystko. Miałem wsadzone jakieś krótsze łączniki, podczas montażu tych dedykowanych drążek mi ocierał o górny wahacz. Więc szukałem po hurtowniach te krótsze, które nigdzie nie był dostępne. W końcu się udało rozwiązać zagadkę i są już nowe łączniki od Pawelszczecin Uśmiech

Tak miałem:

[Obrazek: 8eff3cd1ebb9b.jpg]

A tak powinno być:

[Obrazek: ce3db4ec002b8.jpg]

Czasem jakieś myjku myjku Uśmiech

[Obrazek: cc73be8048aeb.jpg]
Odpowiedz
#22
Swieza piana, tesknota za zima i bialym autem. Uśmiech A tak na serio to dobry sprzet pod reka Uśmiech
Odpowiedz
#23
W ostatnim czasie w końcu udało się zabrać za zegarek, panel nawiewów i ponownie alternator, którego mam nadzieję trzeci raz nie będę musiał wyciągać Uśmiech

[Obrazek: 104c5f95ba001.jpg]
[Obrazek: cfb80d0ab337e.jpg]
Odpowiedz
#24
Lampy dostały lekkiego odświeżenia Uśmiech
[Obrazek: 687e242953249.jpg]
Odpowiedz
#25
Stare zdjęcia poumierały, wrzucę jedno dzisiejsze. Hondzia śmiga jak należy Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#26
Nadszedł czas na kilka drobnych napraw.
Łatanie tłumika, rozpierdział się gdzieś na końcu, podobno był wymieniany końcowy jakieś 2 lata temu. O to co zobaczyłem po zdjęciu...Partacze i banda patoli.


[Obrazek: c631746a435f6.jpg]

[Obrazek: 802a6f116d490.jpg]
W kolejce:
Rozrząd
Zregenerować pompę wspomagania
Wymienić metalowe przewody od zbiorniczka wspomagania
Uszczelki pod pokrywami.
Reszta wyjdzie przy rozbieraniu Uśmiech
Odpowiedz
#27
I się zaczęło. Oprócz rozrządu wyciągnę głowice. 
3 pierwsze godziny babrania nie wiele zmieniło pod maską. Podciśnień, rurek setki, ale do przodu, nikt mnie nie goni.
Jeśli się znajdą chętni to mogę robić fotorelacje Uśmiech

[Obrazek: 7353054642e01.jpg]
Odpowiedz
#28
Koniecznie dawaj fotorelację !!!
Odpowiedz
#29
Niestety mogę kręcić autko po godzinach swojej pracy czyli po kilka godzin dziennie.
W międzyczasie piaskuję i odświeżam co zgniło po latach, w kolejce różne koła, kółka, blaszki...
Dzisiaj zdążyłem dorwać się do pasków. Co wpada w oczy to stare nagary i olej w każdym rogu, będzie co robić. Mój główny diler części to pawelszczecin którego pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: d58c7d9d986e7.jpg]
[Obrazek: e8329f83ff49b.jpg]
Odpowiedz
#30
Miło popatrzeć jak autko zyskuje nowe podzespoły i będzie smagać dalej jak ta lala. Pozdrowienia dla właściciela.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości