Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 wojak
#41
Zanudzę Was tutaj i jeszcze siebie  Cyklop  Mały update, spece od głowic mówią, że mam wszystkie 12 zaworów ssących do wymiany... Jestem w trakcie poszukiwania, myślałem, że pójdzie wszystko szybciej. Dzisiaj przygotowałem blok pod głowice i przy okazji wymieniłem przewody hamulcowe przednie sztywne, miałem świetny dostęp więc szkoda zmarnować takiej okazji :Uśmiech Oprócz tego zmieniłem uszczelniacz wału. 
Eelcar może mieć na zamówienie zawory z USA, ciekaw jestem tylko jakiej firmy, na dniach będę wiedział coś więcej.
edit: zawory firmy EngineTech.

[Obrazek: 6cd2d0e51272b.jpg]
[Obrazek: 9a31067107da8.jpg]
Odpowiedz
#42
Kilka ciepłych informacji.
Zawory jadą niby z USA.
Trzeba jeszcze wyjąć tłoki, sprawdzić a najlepiej wymienić pierścienie, jak robić to porządnie. Problem jest taki, że nigdzie nie mają pierścieni, boję się dzwonić do Hapartsu ponownie. Za jeden zawór dolotowy krzyknęli ok 400zł... Także, czeka mnie poszukiwanie pierścieni, panewek awaryjnie i uszczelki miski. Do następnego tygodnia!
Odpowiedz
#43
Głowice odebrane. Na dniach zaczynam składać, niestety czasu brakuje w ostatnich dniach. Ale mobilizacja rośnie!

[Obrazek: aeab639965191.jpg]
[Obrazek: 33de70cee7699.jpg]
Odpowiedz
#44
[Obrazek: 8a5957274f8f9.jpg]
[Obrazek: 2e7f2d49aa16e.jpg]
Odpowiedz
#45
Składam wszystko do kupy. Na dniach pierwsze odpalenie.



[Obrazek: 1022ba6ba11a0.jpg]
Odpowiedz
#46
Auto żyje. Pompa wspomagania umarła całkowicie, 4 dni odpowietrzałem bez skutku Język
Pojechała do firmy http://www.auto-wspomaganie.com.pl
Mam nadzieję, że uda im się zregenerować chociaż nie byli pewni jak z częściami. Ktoś ma jakieś doświadczenie z innymi firmami jakby im się nie powiodło?
Odpowiedz
#47
Ja walczę ze wspomaganiem od dawna. Generalnie moja pierwsza pompa nie dawała już rady - wcześniej magiel był naprawiany bo miał wyciek. Została oddana do regeneracji, ale miała za duże zużycie i nie ma do nich części zamiennych, więc musiałem kupić drugą używaną. Ta okazała się nie wiele lepsza od poprzedniej i do dziś nie znalazłem warsztatu który był by ją w stanie naprawić. Tak więc już od jakiegoś czasu tak śmigam jak jest. Jeśli ten zakład ogarnie naprawę, to napisz o tym na forum. Będzie to bardzo pomocna informacja.
Odpowiedz
#48
Ja świeżo po zakupie mojej hondy też miałem problem z pompą wspomagania. Kupiłem pierwszą lepszą z allegro i dałem do sprawdzenia. Pierwsza firma z internetu: trzymali prawie miesiąc, nawet nie sprawdzili pompy i powiedzieli że pompa do wyrzucenia. Druga firma jaką znalazłem już koło Krakowa, na drugi dzień zadzwonili z informacją że pompa jest dobra. Na tej pompie jeżdżę już z 6 lat.
Później jakieś 2 lata temu regenerowałem maglownicę w tej samej firmie.
Wydają się być godni polecenia, więc jak by co to podaję namiary:
http://regeneracja-maglownic.pl/
Odpowiedz
#49
Ze wspomaganiem dalej problem.
Ogólnie auto idzie na sprzedaż, strasznie jest mi go szkoda, niestety fundusze ograniczają dalsze utrzymywanie Hondy. Dla forumowiczów duża zniżka.
Auto wystawiłem za 10,000zł na portalu sprzedajemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości