Ankieta: W zderzaku KB 1 jest
LKAS
27.27%
3 27.27%
WIFI
9.09%
1 9.09%
Zraszacz trawki
27.27%
3 27.27%
Kamera
18.18%
2 18.18%
Miotacz bluzgów
9.09%
1 9.09%
Dodatkowe otwory chłodzenia hamulców
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KB1 QUIZ
#1
Odrywając się trochę or rdzy i stuków w zawieszeniu zapraszam Was do oddania głosu w sprawie wyposażenie modelu KB Uśmiech

To, co widać na zdjęciu[ to czarne coś jest w ilości dwóch sztuk-z drugiej strony zderzaka też] jest:

   
v6
Odpowiedz
#2
Prezes a mozna cofnąc głos bo sie pomyliłem i zaznaczyłem miotacz a to przecież jest zraszacz....
Co mozna wygrać w konkursie???
Odpowiedz
#3
A propos wyposazenia, były niby dwie wersje, ale kazdy legend ma cos innego chyba.
Kazdy byl konfigurowany indywidualnie?
Skąd się brały czujniki parkowania? bo u mnie ich brak, jak i LKASa.

pozdrawiam
Odpowiedz
#4
nie mogę usunąć, nie mam takiej władzy moderacyjnej [hihi]

ja to widzę tak, parę poziomów wyposażenia, np w JP, + dodatki. A na ich rynku tych dodatków było ciut więcej.
v6
Odpowiedz
#5
(04-27-2017, 20:50 )Legend95 napisał(a): nie mogę usunąć, nie mam takiej władzy moderacyjnej [hihi]

ja to widzę tak, parę poziomów wyposażenia, np w JP, + dodatki. A na ich rynku tych dodatków było ciut więcej.

Masz racje ze było wiecej dodatków na rynek japoni tak jak był LKAS tez na rynek angli nie rozumiem dlaczego za jednym zamachem nie zrobili tego na Europę ?

W japoni mozna auto z karty odpalić jak otworzyć i zamknąć klapę bagaznika elektrycznie Tutaj link obejrzec mozna od 1:20 minuty (  https://m.youtube.com/watch?v=Cx1YWeiy544   )
Była tez opcja bez skory  Oczko
A Tak wszystko to samo taki legendzik leci do mnie wyszło mnie 4500€ kumpel z forum womer mowi ze miesiąc to nie długo z czekaniem wiec mnie uspokoił .

Auto rozbiorę gdy wypełnię listę na czesci zainteresowanych na Pw prosze .
Odpowiedz
#6
Widziałem kiedyś KB1 z Holandii z LKAS'em
Odpowiedz
#7
(04-28-2017, 6:31 )strugar napisał(a): Widziałem kiedyś KB1 z Holandii z LKAS'em

Po lewej kierownica ?
Odpowiedz
#8
dołożyć do tego jeszcze night vision czy bezkluczykowy dostęp jak w RL.

Ponadto bumper pole, jak to w JDM i przepiękny KIT Infinite. Również Mugen z pakietem Modulo.
v6
Odpowiedz
#9
night vision Bedzie ciezko dostać .
Odpowiedz
#10
http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-Legend-A...SwIUNXF5eV

do Brytoli na wycieczkę wystarczy się wybrać Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości