Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrycznie składane lusterka KA7
#11
(12-15-2015, 1:39 )carlos napisał(a): Napisz jeśli możesz, czy udało Ci się to zamontować i pokaż zdjęcia jak przerobiłeś panel, ten z przyciskami od podgrzewania i składania z JDM na nasze. Czy do zamontowania i uruchomienia tego potrzeba tylko lusterka i przełącznik, czy jest może poza nimi jeszcze jakiś przekaźnik lub moduł? Możesz pokazać jeśli masz zdjęcia jak wygląda cały zestaw?

Kolega raczej Ci nic nie napisze i zdjęć nie pokaże - nie ma tego cuda już od kilku lat Uśmiech
Odpowiedz
#12
Niezły powrót w przeszłość Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#13
Widzę, że jesteście strasznie pomocni więc może zapytam inaczej. Zakładając, że kupiłbym zestaw taki jak na zdjęciu poniżej będzie on działać po zainstalowaniu w aucie z polskiego salonu? W skład wchodzą lusterka, jakieś moduły w drzwi, i przełączniki. Rozumiem, że aby działo i podgrzewanie lusterek i ich elektryczne składanie należy kupić wersje "na fulla" bo te moduły tego nie obsłużą i nie da się ich połączyć z tymi z mojego samochodu które mają podgrzewanie lusterek.

[Obrazek: s-l1600.jpg]
Odpowiedz
#14
Ponawiam pytanie.
Odpowiedz
#15
Będzie to dzialac jesli kupując dostaniesz wszystkie czesci. Poszukaj co sklada sie na taki system według manuala Hondy . na pewno nowtch otworow w drzwiach nie bedzie trzeba wiercic.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#16
tą przeróbkę odrobinę pamiętam.

Jeśli chcesz żeby wszystko działało musisz dostać lusterka z grzaniem, wówczas czeka Cię jeszcze dołożenie przewodu do wiązki.

Ponadto musisz przezbroić lusterka bo ramiona wykonane ze stopu mają inny, niewłaściwy kąt.

Jak kiedyś znajdę foty  to wkleję, a przełącznik był nawet podświetlany ale myślę, że teraz lepiej by było gdybyś zapytał kolegi z forum który nabył moje auto.
v6
Odpowiedz
#17
Masz wszystko co potrzeba a nawet za dużo, potrzebujesz jedną puszkę do składania lusterek, to będzie ta z mniejszą wtyczką,
musisz to podłączyć według schematu, dodatkowo jeśli lusterka są od auta z kierą po prawej to będziesz musiał się pobawić, u mnie w Prelude wystarczyło przełożyć cały środek z lusterek JDM do lusterek europejskich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości