Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrycznie składane lusterka KA7
#1
Części już są, niestety w trochę opłakanym stanie, ale zobaczymy co da się z tego urzeźbić Uśmiech Ręka powoli wraca do zdrowia i chcę w końcu wziąść się za plany, który były do tej pory snute, tylko.

przełącznik :mrgreen:

[Obrazek: 3938560610_56bc4f750c_o.jpg]
v6
Odpowiedz
#2
jako, że pracuję nad podwalinami tegoż ustrojstwa to mam pytanko, czy ktoś wie gdzie się podpiąc pod + dla tych lusterek?
v6
Odpowiedz
#3
np pod zasilanie centralnego zamka, które jest na stałe, więc nie będziesz musiał pamiętać o chowaniu lusterek przy włączonym zapłonie.
Odpowiedz
#4
aha.

przypuszczam, że gdzieś jest miejsce pod kostkę nawet - chcę, aby jak najbliżej oryginałowi to zmotać. I tak muszę kable ciągnąć przez drzwi i pod deską z jednej na drugą stronę i do przekaźnika.

Jaki kolor tego kabelka od c.z ?
v6
Odpowiedz
#5
a masz moduł do tego ustrojstwa :?: same lusterka i przełącznik nie wystarczą - ale to pewnie wiesz... Oczko
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#6
Nie pamiętam jaki to kolor ale najprawdopodobniej czerwony. I tak musisz miernikiem sprawdzić.
Odpowiedz
#7
mam przekaźnik Uśmiech moim większym zmartwieniem jest brak sprawnych lusterek :twisted:

poszukam poszukam, a wiecie jak to było w oryginale JDM?
v6
Odpowiedz
#8
ha! nareszcie! :mrgreen:
[Obrazek: 4180522312_6d80b2a42a.jpg]
v6
Odpowiedz
#9
i kolejny problem z "głowy"

[Obrazek: 4271868251_4326a5a4e8.jpg]

[Obrazek: 4272609930_42abe9f067.jpg]
v6
Odpowiedz
#10
Napisz jeśli możesz, czy udało Ci się to zamontować i pokaż zdjęcia jak przerobiłeś panel, ten z przyciskami od podgrzewania i składania z JDM na nasze. Czy do zamontowania i uruchomienia tego potrzeba tylko lusterka i przełącznik, czy jest może poza nimi jeszcze jakiś przekaźnik lub moduł? Możesz pokazać jeśli masz zdjęcia jak wygląda cały zestaw?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości