Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor I Abisal Witają
#11
Autko od Papaya, bo innego Legenda w Kórniku nie było. Co do szpachla to nie stwierdziłem zeby oberwał, autko podobno prawie 2 lata stało, a kiedys byl zielony i jeździł po poznaniu. O JDM conieco wiem, w końcu pralka tez doczekała sie kilku zabawek z kraju kwitnącej wiśni Uśmiech wiec i w miare możliwości Legend tez dostanie. narazie potrzeba w nim zrobic troche rzeczy mniej luba bardziej upierdliwych, ale to sie ogarnie Uśmiech
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#12
Swego czasu miałem maciupeńki wkład w to auto Oczko A tymczasem powodzenia w modach i bezawaryjnej eksploatacji!
Odpowiedz
#13
podoba mi się to założenie! Najpierw doprowadzić wszystko do porządku, a potem zabawki Duży uśmiech

Co wymaga wkładu pracy?
v6
Odpowiedz
#14
Peter napisał(a):Swego czasu miałem maciupeńki wkład w to auto
no pochwal się Peter co zmajstrowałeś Oczko o ile oczywiście obecni właściciele nie mają nic przeciwko Uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#15
Tez sie chetnie dowiem co tam miałeś za wkład w to autko Uśmiech Jeśli nie były to całe ćwiartki to ok Uśmiech
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#16
Victor i Abisal napisał(a):Jeśli nie były to całe ćwiartki

brrr... aż mam ciarki na plecach... Oczko

przy okazji - co tam macie włożone do tych JDM'owych lamp :?: widzę że oryginalne żółte nakładki w halogenie ktoś Wam zostawił (ja tyle szczęścia nie miałem...) Czy sprawa oświetlania przez lampy w lewego pobocza zamiast prawego jest jakoś rozwiązana :?: Żarówki H4 czy może jakiś zestaw bi-xenon :?: ja lampy mam w ręce i wciąż kilka dylematów...
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#17
co do lamp to niebawem osobny temat sie pojawi, bo rzeźba tam jest straszna, a mam kilka pomysłów i kilka pytań odnoście tych swiecidełek, ale wszystko w swoim czasie.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#18
czekamy, czekamy Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#19
Victor i Abisal napisał(a):Tez sie chetnie dowiem co tam miałeś za wkład w to autko Uśmiech Jeśli nie były to całe ćwiartki to ok Uśmiech
He he nie nie nic z tych rzeczy, to bardzo porządne wozidlo. Jak pisalem mój wkład był malutki, tylko zaslepka jednej lampy halogenowej Szczęśliwy
Odpowiedz
#20
tzreba było haloxy dać Język włącznik do halogenów mam a w zderzaku ich brak Język
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości