Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor I Abisal Witają
#21
Victor i Abisal napisał(a):tzreba było haloxy dać Język włącznik do halogenów mam


no to bym się nie zastanawiał :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#22
Victor i Abisal napisał(a):włącznik do halogenów mam a w zderzaku ich brak Język
jeśli nie używany to ja chętnie przygarnę Duży uśmiech a jeśli używany zgodnie z przeznaczeniem (pomimo braku lamp w zderzaku :mrgreen: ) to szacuneczek dla tego kto ogarnął ten temat Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#23
raczej chetnie sie z nim nie rozstane, bo mi zostanie dziura w desce. dalej wiązki nie golądałem. wygląda na dokładaną, ale całkiem spoko. co siedzi w zderzaku nie sprawdzalem,ale halogenów nie stqwierdziłem Język moze w przyszłości... :roll:
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#24
chodziło mi o to że w lampach JDM masz już odrazu halogeny Uśmiech myślałem że przycisk służy właśnie do ich załączania. Zauważ że żaden JDM nie ma halogenów w zderzaku

Jak byś zmienił zdanie odnośnie przycisku to daj znać Duży uśmiech

BTW: skoro już o lampach mowa - czy osobie która je zakładała udało się zaimplementować do nich elektryczną regulację z wersji EDM :?:
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#25
regulacja eeee.... Szczęśliwy nie wiem Język nie sprawdzałem.

P.S. zapraszam w takim razie do tematu o lampach
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#26
Regulacja w JDM prawdopodobnie takie kółka z ząbkami, w które zaaplikować trzeba płaski śrubokręt i napierać. Można tez przyrządzik skonstruować z trzema cienkimi wypustami- będzie łatwiej i szybciej i bezpieczniej dla lampy.

Ja gdzieś mam przycisk do halogenów ale od Acury, więc nie wiem czy by Cie interesował bo obok jest pokrętło z courtesy lights - możliwe, że da się z dwóch zrobić jeden konkret tak jak w poliftach.

JDM-y nie miały halogenów, jak już wspomniano i np w przypadku Coupe JDM miały inny przedni zderzak bez zaślepek na halogen, jeno dziurki malutkie na poprowadzenie krzyżyka celem odkręcenia kierunków w zderzaku. Jakby tak policzyć wszystkie wersje i konfiguracje, w których Legend się pojawił.... :ugeek:
v6
Odpowiedz
#27
Legend95 napisał(a):Regulacja w JDM prawdopodobnie takie kółka z ząbkami, w które zaaplikować trzeba płaski śrubokręt i napierać. Można tez przyrządzik skonstruować z trzema cienkimi wypustami- będzie łatwiej i szybciej i bezpieczniej dla lampy.
masz pojęcie czy ktoś przerobił to na regulację elektryczną :?: przydałaby się do xenonów...

Legend95 napisał(a):Ja gdzieś mam przycisk do halogenów ale od Acury, więc nie wiem czy by Cie interesował bo obok jest pokrętło z courtesy lights - możliwe, że da się z dwóch zrobić jeden konkret tak jak w poliftach.
pls o photo - interesuje mnie Uśmiech

Legend95 napisał(a):Jakby tak policzyć wszystkie wersje i konfiguracje, w których Legend się pojawił.... :ugeek:
he, he - jest w czym wybierać Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#28
o ile wiem to jeszcze nikt tego nie przerobił, wbrew pozorom jest to bardzo proste, o ile bedziemy mogli zamocować silniczek regulacyjny na odpowiednim "trzpieniu"mocowania odbłyśnika, a tych jest kilka. I tu masz jedną z odp dlaczego rzeźbię w lampach EDM. mam regulację. NA uparciaka można wkleic do lamp EDM klosze z USDM-wtedy już nie trza polerować szkła. Problemem żadnym jest przeszczep np zenonów skrętnych Oczko Na dziś cena i dostępność soczewek jest mizerna.Wklikaj wimages googla, może pokaże,nawet nie wiem gdzie mam ów pzełącznik, już od kilku miesięcy zbieram się oby sfocić wszystko co mam...ale zawsze wymyśle jakiś powód, aby tego nie robić Szczęśliwy

W Twoim przypadku musiałbyś usunąć courtesy i spryski lamp wmontować...i gdzieś tempomat przemieścić :roll:
Bez zbytniej jazdy, popytaj o przełącznik z KA9.
v6
Odpowiedz
#29
o cenach soczewek (szczególnie jak ktoś sobie bixenon wymyślił...) proszę nie wspominaj mi... jak bym wiedział że będę miał chętnych to bym chyba interes otworzył... Uśmiech

a co do samego przełącznika - bardziej myślałem o czymś takim - w samochodach przed liftem tak to wyglądało i pewnie nasi nowi użytkownicy mają coś takiego Oczko

[Obrazek: przecznik2.jpg]
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#30
Tadam :!: dokładnie tak u nas jest.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości