Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pasy
#11
Mam takie ogólne spostrzeżenie na temat długości pasów z tyłu w japońcach, że są one z reguły za krótkie. Ćwiczyłem zapinanie nosidełka w T Starlet, M Spacestar czy H HR-V i wszędzie był problem długości. Za to we francuzach czy niemcach - wszystko grało. Może kraj małych ludzików ma inne standardy Uśmiech
Odpowiedz
#12
przerabiam temat Uśmiech i u mnie też są z tyłu za krótkie pasy (sporo japończyków i koreańczyków tak ma, ale również volvo v70 :o )

jest krótko i koniec :? szukałem przedłużenia pasów, ale na rynku znalazłem tylko jeden, oczywiście zapięcia są kompletnie inne. Chciałem znaleźć zapięcia i "uszyć" sam przedłużkę, ale okazało się, że ciężko znaleźć takie same. Generalnie zapięć pasów jest bardzo dużo różniących się również w takich samych modelach hond. U mnie w acurze w sumie występują trzy różne (przód, tył, środkowy tył)
Oglądałem np. tylne zapięcia legend II - w acurze i hondzie są różne.

ale wracając do tematu fotelików - polskie foteliki firmy Ramatti są przystosowane do krótkich (nawet bardzo) pasów. Foteliki bardzo utytułowane i cenione w całej europie.
Ja już mam fotelik maxi-cosi, więc bez sensu kupować drugi, trudno - będę woził syna z przodu. Ja akurat nie mam poduchy dla pasażera.

mowa oczywiście o fotelikach-nosidelkach Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości