Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmaian fabrycznego radia
#1
Witam. Zmieniał ktos fabryczne radio na 1din? Denerwuje mnie brak mozliwości odtwarzania cd. Czy fabryczne radio jest podpięte na kostce iso?
Odpowiedz
#2
Fabryczne radio jest na kostce hondowskiej, zupelnie inna niz ISO. Ale z Manualem żaden problem, można odciąc i przepiąc ISO. Pozostaje kwestia montażu radia 1 Din we wnęce, nie wyglada to ładnie :roll:
Odpowiedz
#3
Na niemieckim ebay mozna kupic maskownice na 1 DIN i wtedy jest git Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
dobrze mówisz! na ebaju mozna dostac przejscioeke honda->iso Uśmiech
v6
Odpowiedz
#5
Szkoda kasy! Zrobienie przepinki z Hondy na ISO to 2 godziny pracy przy pomocy Manuala. Nie nabijajcie kabzy helmutom! Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
yakuza napisał(a):Denerwuje mnie brak mozliwości odtwarzania cd.
Jeśli to jedyny powód to ja bym jednak poszukał zmieniarki... Prościej, koszt pewnie niższy a środek zostaje stock. No i masz 6 CD do wyboru Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Jak to 5? zmieniarki w Legendzie są na 6 płyt!
Odpowiedz
#8
a tam będziesz się szczegółów czepiał Oczko z resztą kto jak kto ale Ty to chyba najlepiej wiesz że moja zmieniarka jest na 6 CD :mrgreen: i jak gra do tego Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#9
a zakładał ktoś radio 2din z Acury TL? Ma i kasete i CD :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#10
Ja mam bardzo fajne radio z Acury 2 Din ( z manualnym equalizerem ), niestety jest zakodowane. Wie ktos jak skasowac kod bez kodu? 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości