Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmaian fabrycznego radia
#11
jak znasz numer seryjny radia to Cos wymyslimy .
v6
Odpowiedz
#12
Peter napisał(a):bardzo fajne radio z Acury 2 Din ( z manualnym equalizerem )
takie z sexy napisem Bose :?: hmm... coś dla mnie... Duży uśmiech
BTW: takie radio najlepiej zagrałoby z firmowym wzmacniaczem Bose montowanym pod tylną półką w bagażniku
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#13
Dzisiaj będe w piwnicy to wytargam to radyjko, moze coś rozkminicie Oczko
Odpowiedz
#14
z tym kodem to troche potrwa, ale jesli nie bylo ingerowane to powinno sie go udac rozkodowac otrzymanym fabrycznym kodem Uśmiech

niestety radio bose w hondzie nie zagra poniewaz bose nie ma wbudowanyvh koncowek mocy totez wlaczone jest w amplituner.

ale za to jak gra radio hondy puszczone w instalacje acury i poprzez seryjny amplituner 8-)
v6
Odpowiedz
#15
Radio Acura ale nie BOSE, z ilu cyfr składa sie kod?
[Obrazek: 3c938c2602d748fcm.jpg]
[Obrazek: 53485a5718dbe437m.jpg]
[Obrazek: b6fb38f89f5e1c87m.jpg]
Odpowiedz
#16
Peter napisał(a):Radio Acura ale nie BOSE
Ciekawe - może to jakaś wersja przejściowa między Honda a Bose... Może posiada i amplifire i equalizer...
BTW: Czy ktoś wie jakie parametry ma końcówka mocy w standardowym radyjku Honda a jakie wzmacniacz Bose :?:
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#17
Radio Acury było montowane w modelach BASE czyli podstawowych i w sumie jest to najnizszej klasy sprzęt montowany w Acurach.

Otrzymywanie kodu jest w toku Oczko
v6
Odpowiedz
#18
z tym radyjkiem będzie problem.

Dzwoniłem dziś do Acury i komputer mu nic nie mówi na ten temat :evil:
v6
Odpowiedz
#19
No to mamy dwie mozliwości; albo to radio to jakas podróbka albo jakis super limitowany rzadki egzemplarz Oczko A na serio ile cyfr zawiera kod do radia? Przyjrzalem sie dokładniej obudowie i chyba ten kod jest na niej wydrapany Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
#20
I jeszcze nie spróbowałeś go wbić ?? Ja bym umarł z ciekawości... Oczko

BTW: Przerabiałem podobny temat w Megane w mojego ojca - kod zadziałał - Tobie też życzę szczęścia Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości