Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmaian fabrycznego radia
#21
format kodu to radia BOSE to XX-XXX.

Jeśli nie dasz rady, a zależy Ci na tym graju to daj go fachmanowi do rozkodowania.

Faktycznie, widać coś wydrapane Uśmiechdo 3 razy sztuka Uśmiech

Format tego numerka zdaje się być prawidłowy.
v6
Odpowiedz
#22
Dzieki Panowie za podpowiedzi, radio sprawdze dopiero wtedy gdy bede mial okazje wymontowac to, ktore siedzi w aucie. W moim piewszym Legendzie jednostka Acury, sluzyła jako rozgałeźnik w który wpieta była jednostka 1 DIN i dalej poprzez oryginalne radio sygnal rozchodzil sie do glosnikow. Fajnie to wygladalo, gdyz w miejscu popielniczki i zapalniczki zamontowane bylo radio 1 Din a wyzej jednostka oryginalna, bardzo ciekawy efekt "świetlny".Jesli znajde foty to wrzuce na forum. BTW: Jesli ktos potrzebuje, chetnie oddam radio Acury za symboliczna kwote Oczko
Odpowiedz
#23
Peter napisał(a):radio sprawdze dopiero wtedy gdy bede mial okazje wymontowac to, ktore siedzi w aucie
ja zapraszam do Krakowa - mam akurat rozgrzebane auto więc bez problemu teścik możesz zrobić u mnie Duży uśmiech
Peter napisał(a):Fajnie to wygladalo, gdyz w miejscu popielniczki i zapalniczki zamontowane bylo radio 1 Din a wyzej jednostka oryginalna, bardzo ciekawy efekt "świetlny".
wydaje mi się że gdzieś (PTP :?Uśmiech już widziałem takie rozwiązanie...
Peter napisał(a):Jesli ktos potrzebuje, chetnie oddam radio Acury za symboliczna kwote Oczko
BOSE'a bardzo chetnie przytulę Oczko
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#24
No niestety nie BOSE Smutny A połaczenie oryginalnego radia z 1 DIN widziałeś zapewne w dziale "Alternatywa" na forum PTP w moim pierwszym Legendzie. Kraków, kto wie, moze jakiś jesienny weekendzik? Oczko
Odpowiedz
#25
Peter napisał(a):Kraków, kto wie, moze jakiś jesienny weekendzik? Oczko

zapraszam, zapraszam Duży uśmiech możemy również zrobić mały trip po A4 co by przewietrzyć maszyny i odwiedzić naszych kolegów na Śląsku :mrgreen:
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#26
jakby ktoś chciał to wymienię radio BOSE premium z type 2 na "coś"
Radio nie działa bo cały czas krzyczy kodem, ale zdekodować się go nie da.

To ja proponuję protest na bramkach A4 vide motocykliści. Legend jeździ mało, więc jako model pojazdu w niewielkim stopniu przyczynia się do zużycia nawierchni Szczęśliwy
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości