Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyładowany aku.
#1
Witam. Zostawiłem przez nieuwagę zapaloną lampkę bagażnika i aku umarł całkowicie. Będą jakieś problemy typu błędy po naładowaniu?
Odpowiedz
#2
Błedy raczej nie, ale kod do radia jest potrzebny i w zależności od szczęścia/stanu akumulatora będzie działał ten który masz lub będzie potrzebny nowy.
Odpowiedz
#3
(06-07-2017, 20:33 )wik napisał(a): Błedy raczej nie, ale kod do radia jest potrzebny i w zależności od szczęścia/stanu akumulatora będzie działał ten który masz lub będzie potrzebny nowy.

Nowy kod do radia???
Kolegę wik zapraszam do działu powitań.
Odpowiedz
#4
Kod to mam. Pytam o rzeczy które dzieją się np w BMW typu błędy 4x4, błędy kierownicy itp.
Odpowiedz
#5
Naładuj spróbuj odpalić i zobaczysz majster.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#6
Już się ładuje...:-) Sam jestem ciekaw czy będą błędy.
Odpowiedz
#7
(06-07-2017, 23:51 )Putynek napisał(a): Już się  ładuje...:-) Sam jestem ciekaw czy będą błędy.

Jeśli masz w porządku wszystkie ukłądy nie będzie żadnych błędów.
Oczywiście bzdurą jest równiez twiedzenie o nowym kodzie do radia.
Odpowiedz
#8
Błędy się pojawiają ewentualnie jak masz słaby aku, sam miałem taką historię. Podłączasz aku wbijasz kod od radia i wszystko będzie śmigać.
Odpowiedz
#9
Po naładowaniu zero błędów czy problemów.
Porządne auto:-)
Odpowiedz
#10
Z Ełku do Legionowa wracałem z zapaloną kontrolką ładowania padł alternator. O dziwo dojechałem do domu i dopiero w garażu zaczęły wywalać najróżniejsze błędy. Po naprawie alternatora wszystko wróciło do normy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości