Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynia Help!!
#11
Czy kto wie moze czy podejdzie skrzynia do 3.2 z 3.5 ?? wszystko wyglada tak samo wizualnie elektryka wymiary ktos sie orientuje ? 
nie wiem czy wymieniac skrzynie. bo juz sam nie wiem co robic
Odpowiedz
#12
jeśli wkłada się silniik do swapa z 3,2 na 3,5 i skrzynia pasuje to myślę, że tak.
ale, może być problem z tylną poduszką. O ile mnie pamięć nie myli to poducha i mocowanie nie jest kompatybilna z rocznikiem 93 i niżej. Roczniki 94-95 winny być ok.
v6
Odpowiedz
#13
jezeli byla by to tylko poducha to mysle ze temat do ogarniecia 
teraz tak mam ka 8 z 91 a ta skrzynia jest z 2000 roku czyli pewnie od k9 tak o ile dobrze mysle ale wszystko wyglada identycznie walek do dyfra takze chyba ze w czyms jest roznica lecz symbol jest MPYA . skoro filtr oleju takze pasuje do 3.2-3.5 oraz sterownik mysle ze wszystko to samo raczej kompatybilne by bylo. ktos moglby spojrzec na te skrzynie z linku ?
http://allegro.pl/honda-legend-3-5-skrzy...ml#thumb/5
i wyrazic swoja opinie ? chcialbym zrobic i jezdzic szkoda sprzedawac bo buda zdrowa a regeneracja za droga...
Odpowiedz
#14
Regnar, nie myslałeś o swapie na manual?
Jest jedna sztuka na sprzedaż, chyba za 500zl
Ten silnik na manualu zyskuje drugie życie i dopiero jest w stanie pokazać na co go stać.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#15
(06-26-2017, 18:41 )Szczebiot napisał(a): Regnar, nie myslałeś o swapie na manual?
Jest jedna sztuka na sprzedaż, chyba za 500zl
Ten silnik na manualu zyskuje drugie życie i dopiero jest w stanie pokazać na co go stać.
oczywiscie ze przyjal bym manuala jak najbardziej tylko potrzebne by bylo sprzeglo kompletne elektryka lewarek no i komp . 
mialbys moze namiary???
Odpowiedz
#16
Kompa z tego co kojarze nie trzeba, wystarczy wypiac jeden sygnal, ktory go informuje o obecnosci automatu.
Odpowiedz
#17
Ragnar, musisz czesać olx, manual pojawia się tam cyklicznie, wciąż od tego samego sprzedającego. kwestią czasu jest kiedy znów będzie ogłoszenie.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#18
fajnie by bylo jesli kompa mozna zostawic mnie z elektryka do grzebania ostatnio byla jakas manual ale brak sprzegla lewarka i pedaly jeszcze trzeba przerobic. ale to juz temat do ogarniecia. gorzej z czasem bo jezdze autem ojca... a nie chcialbym znow robic i jego auta ostatnio w sarenke walnalem i nie dosc ze legend to jeszcze roverka musialem zrobic... No coz czas pokaze jak nie to znow automat wjedzie.
Odpowiedz
#19
Jak już będziesz pakował at do auta, weź załóż od razu dodatkową chłodnice oleju, wnioskuje że auta nie oszczedzasz i latasz dość szybko, a zagrzac olej w automacie to moment a i wyrok na skrzynie pewny. Każdy stopień powyżej 85 to gwóźdź do trumny, automat w legendach to pancernik, jest raptem kilka wpisów na świecie dokumentujących zgon at w legendach.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#20
no troche zapieralam szczerze mowiac. tez myslalem o jakies chlodnicy wiekszej . proponujesz cos jakis montaz ? 
wyciagniecie skrzyni zajmuje mi okolo 2 godz.Uśmiech z kuzynem jak robie lecz teraz jeszcze musze poprawic sprzeglo znaczy sie sruby bo te oryginalne zjechaly sie i kupilem nowe lecz za duze lepki sa i trzaskalo po zlozeniu i odpaleniu i taka podwojna robota . krecac rekoma nic nie tarlo ale widac obroty robia swoje . mysle ze wjedzie automat kolejny . popatrze aby zamontowac moze jakas wieksza chlodniczke czy jak to nazwac Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości