Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kontrolka srs
#11
jak ja zmieniam samochod to sie zastananwiam jaki model kupic a nie jaka marke wybrac, legend to moja 6 honda i nie zmienie marki a co do spalania,jesli tak piszecie to nic tylko jezdzic Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
mam pytanie odnosnie skasowania bledu srs. czy kostka w ktorej mam zrobic zworke jest zielona? przewody do ktorej wchodza sa: czarny i rozowo czarny, oba ze srebrnymi znacznikami?
Odpowiedz
#13
Kostka wygląda tak jak na załączonym zdjęciu. Jest to czarny peszel owinięty żółtą taśmą, przewody są koloru zielonego.

http://zapodaj.net/92bc623ca087.jpg.html
Odpowiedz
#14
Błędy czytać najlepiej przy pomozy zworki zrobionej np.: ze starego konektora dwutorowego. Ja woże ja w aucie, mozna czytac błedy z komputera i SRS.

[Obrazek: 5fa05af5321e1b2cmed.jpg]
Odpowiedz
#15
legend99 napisał(a):dzieki bardzo za pomoc,sprobuje skasowac ten bład w piatek i dam znac co z tego wyszlo, a tak poza tematem- jak wyglada spalanie,bo przesiadlem sie z accorda coupe3.0 v6 99r i jestem ciekaw porownania. dodam ze na trasie przy ostrym wyprzedzaniu z klima accord palil 10 litrow. dzieki pozdro
Na autostradach Francja-Niemcy przy predkosciach rzedu 120-130km/h moja spalila min 10l/100km beznyny. Cykl mieszany 12,4l/100km bez uwazania na ekonomie jazdy, ale tez bez szalenstwa.
Odpowiedz
#16
Duży uśmiech nareszcie mialem okazje zajrzec do tej kontrolki. szczegolowy plan "legendy" sprawil ze skasowanie bledu bylo szybkie i przyjemne. wielkie dzieki Oczko
Odpowiedz
#17
Legenda czy mógł byś podesłać mi taką fotkę instruktarzową, jak do kasacji SRS, tyle, że ja chcę zrobić zworkę serwisową, ale dokładnie nie wiem, co z czym zewrzeć bo kostki są dwie(niebieskie).
k@mil
Honda Legend III 3.5 V6 1996r
Odpowiedz
#18
Dobra, metoda z pierwszej strony działa Uśmiech Potwierdzam. Wielkie dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#19
(09-09-2009, 5:39 )legend99 napisał(a): witam. ostatnio wyjąłem przez pomyłke bezpiecznik nr23, o ile dobrze pamietam.jest to bezp. od srs. kiedy go wlozylem na desce swieci sie kontrolka srs.czy ktos wie co sie z tym wiaze i jak pozbyc sie tego problemu. prosze o pomoc

Skąd jesteś? Jak co Suwałki ul Sejneńska 69 bez problemu ogarnie twoje auto. Jak i każdego starego i nowego Japońca Uśmiech
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#20
odnosisz się do posta sprzed 4 lat i do gościa który od 3 lat nie pisze na forum Uśmiech ale ok... adres podany, reklama poszła Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości