Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kontrolka srs
#21
Odgrzeję kotleta Anioł Zapaliła mi się czerwona kontrolka SRS prawdopodobnie taśma (czasami tempomat szwankuje) . Chciałem spróbować skasować błąd za pomocą zworki i .... chyba zgasiłem ją na zawsze  Diabeł  . Otóż po włożeniu zworki i przekręceniu kluczyka kontrolka się już nie zapaliła  Wykrzyknik W sumie można powiedzieć sukces ,ale ona się już w ogóle nie zapala . Czy mogłem coś sfajczyć ,czy tylko lampka raczej się przepaliła ? Miał Ktoś podobne przygody ? Chętnie posłucham Pomysł
Odpowiedz
#22
(11-16-2017, 6:41 )Rzymek napisał(a): Odgrzeję kotleta Anioł Zapaliła mi się czerwona kontrolka SRS prawdopodobnie taśma (czasami tempomat szwankuje) . Chciałem spróbować skasować błąd za pomocą zworki i .... chyba zgasiłem ją na zawsze  Diabeł  . Otóż po włożeniu zworki i przekręceniu kluczyka kontrolka się już nie zapaliła  Wykrzyknik W sumie można powiedzieć sukces ,ale ona się już w ogóle nie zapala . Czy mogłem coś sfajczyć ,czy tylko lampka raczej się przepaliła ? Miał Ktoś podobne przygody ? Chętnie posłucham Pomysł
Taśma wymieniona wszystko ogólnie działa ,ale kontrolka srs robi se ze mnie jaja ! W ogóle się nie zapala ,żeby zrobić test ,a po przejechaniu jakiegoś dystansu potrafi się zapalić ! Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu znowu się nie świeci i tak w kółko. Może Ktoś miał podobny przypadek.

Temat wyjaśniony ! Uszkodzona kontrolka !
Odpowiedz
#23
u mnie w pali mi sie od kiedy mam to auto jakies 3 lata i wkurwia mnie non stop ..niewiedzialem gdzie szukac wtyczki zeby zrobic to co kolega wyzej..jesli podpowiesz gdzie szukac kostki i jak ja skasowac zrobie to samo..? Uśmiech czekam na info pozdro
Odpowiedz
#24
Pany :/
Zrobiłem zadanie opisane w instrukcji i dalej się pali. Czyli co fotel muszę zmieniać ?
Odpowiedz
#25
Jaki błąd pokazuje?
Odpowiedz
#26
Nie wiem jeszcze jaki. Na razie się świeci na czerwono. Żeby pod kompa podłączyć muszę jechać 40 km. Bo nikt nie daje rady u mnie tego zbadac
Odpowiedz
#27
Ale która się święci ? Srs czerwona ? Czy która ? Po co fotel wymieniać ?
Odpowiedz
#28
Czerwona srs. Nie żółta airbag
Odpowiedz
#29
Samodiagnostykę spinaczem zrób
Odpowiedz
#30
No napisałem że zrobiłem i dalej świeci. Po dwóch mrygnieciach czerwonej srs , nie gaśnie tylko wciąż się świeci
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości