Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alarm i swiatła
#1
zna ktoś sekwencję  aby alarm uruchamiał (rozbrojenie i uzbrojenie) się z dźwiękiem, i czy jest możliwość adaptacji automatycznego zapalenia świateł po uruchomieniu silnika ?
Odpowiedz
#2
i jeszcze czy można zmienić ustawienia dotyczące otwierania drzwi? tzn. czy po jednym naciśnieciu można otworzyc wszytskie drzwi zamiast tylko kierowcy?
Odpowiedz
#3
w RL można, więc jest szansa, że w Hondzie też się da.
v6
Odpowiedz
#4
Z tego co pamiętam, gdy przeglądałem dostępne opcje w ustawieniach to kojaży mi się opcja odblokowywania wszystkich drzwi. Reszta w KB1 jest raczej nie dostępna. Sprawdzę pod wieczór i napiszę.
Odpowiedz
#5
czekamy Uśmiech
Odpowiedz
#6
Lusterka to u was się składają tylko po naciśnięciu włącznika czy można ustawić, żeby po odpaleniu i zgaszeniu samoistnie działały ?
Odpowiedz
#7
Przycisk
Odpowiedz
#8
Sorka, załatany byłem. Wrzucę co tam jest w instrukcji koło 22:00
Odpowiedz
#9
Przewertowałem instrukcję i niestety nie ma możliwości zmiany żadnej z wyżej wymienionych opcji. Źle mi się wydawało. Dla ogólnej informacji podam, że w "ustawieniach osobistych " jak nazywa je instrukcja możemy zmieniać:1) włączyć, wyłączyć, wybrać prędkość przy której załączy się alarm. 2)zmienić ustawienia radaru; dźwięk, komunikat i jednostkę km/h lub mph.3) korekcję wskazań czujnika temp. Zewnętrznej w zakresie -3 do 3 C. 4) zerowanie przebiegu A po zatankowaniu. 5) ustawić głośność alarmu na min, mid, max. 6) zerowanie czasu podróży, np po wyłączeniu silnika. 7) język. Oczywiście brak polskiego 8) reset do ustawień pocątkowych.
Odpowiedz
#10
(07-04-2017, 4:21 )szogun2000 napisał(a): Lusterka to u was się składają tylko po naciśnięciu włącznika czy można ustawić, żeby po odpaleniu i zgaszeniu samoistnie działały ?

Da sie to zrobic na ebay.com kup sobie moduł od accorda do składania lusterek podjedz do ogarniętego elektryka i po wszystkim .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości