Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drgania na LPG
#11
I nastapil spokoj ducha ?
Odpowiedz
#12
pytanie czy gazować KB1 czy lepiej nie ?
Kupiłem niedawno ładny egzemplarz i właśnie tego obawiam się, że jak zamontuje w nim instalację gaz to zaczną się problemy..
Na dziś jednak spalanie na trasie 10.5l/100km a w mieście 15.5l/100km mnie zadowala ;-)
Odpowiedz
#13
Silnik znosi to bardzo dobrze, jezeli bardzo dobrze jest zalozona instalacja. Bardzo dobrze zalozona instalacja wymaga od Ciebie troche pracy w postaci znalezienia warsztatu na odpowiednim poziomie, pogrzebaniu na lpg forum, zorientowaniu sie w temacie i nie oszczedzaniu na czesciach. A na pytanie czy gazowac najlepiej odpowiedziec sobie samemu po analizie tematu, wtedy nie bedziesz narzekal na nikogo innego... tylko ewentualnie na siebie samego Oczko.
Odpowiedz
#14
Kupiłem jakoś z 3 miesiące temu, gaz po 2 tygodniach założyłem w porządnym warsztacie jak pisałem w innym poście 11L trasa, przy 180 i więcej trzeba się liczyć z 15L, ale miasto to już 19/22L nie wiem dlaczego, ale jest różnica duża. Mapy benzynowa i gazowa idealnie się pokrywają. hmm może lubię przycisnąć i z tej okazji wyniki w spalaniu hehehe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości