Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalot na szybie przedniej
#1
Heja
Czy ktoś z was miał problem z pojawiającym się nalotem na przedniej szybie od środka?
Sprawa wygląda następująco. Nie ma znaczenia czy mam włączoną klimę czy nie, czy dmucha czy nie. Po prostu pojawia się na szybie, nalot podobny jakby do zaparowanej szyby....? Co wytrę to po chwili to znów się pojawia. Mam wrażenie jakby był lekko tłustawy? Żona nie zawsze to widzi ale mnie to irytuje.
HELP!!!
Odpowiedz
#2
Umyj szybę od wewnątrz, najpierw preparatem alkalicznym/detergentem-rozpuści tłuste osady z powietrza i z pary wodnej, później alkoholowym-ulotni wszelkie pozostałości, szyba będzie przejrzysta.
Do mycia mikrofibra lub czyściwo celulozowe, dotarcie i kosmetyka: ircha naturalna.
Jeśli klima dział prawidłowo będzie spokój na jakiś czas.
Odpowiedz
#3
Kiedy wymieniałeś filtr kabinowy w schowku?
Odpowiedz
#4
Filtr mam nowy. A szybe plynem czyscilem kilkukrotnie i jakby przez pewien czas byl spokoj. Az znow sie pojawilo. W innych samochodach nie mialem takich akcji...? Skad to sie bierze?
Odpowiedz
#5
(07-26-2017, 6:20 )lukaszmmarek napisał(a): Filtr mam nowy. A szybe plynem czyscilem kilkukrotnie i jakby przez pewien czas byl spokoj. Az znow sie pojawilo. W innych samochodach nie mialem takich akcji...? Skad to sie bierze?

Z tego czym oddychasz i wydychasz z powrotem Oczko
Odpowiedz
#6
To w innych autach inaczej oddycham? Irytujaca sprawa i zarazem intrygujaca....
Odpowiedz
#7
(07-26-2017, 16:32 )lukaszmmarek napisał(a): To w innych autach inaczej oddycham? Irytujaca sprawa i zarazem intrygujaca....

Hm, może się przebadaj bo coś Ci przybyło w wydychanym powietrzu? Może to i śmieszne, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy Uśmiech
Odpowiedz
#8
(07-26-2017, 16:32 )lukaszmmarek napisał(a): To w innych autach inaczej oddycham? Irytujaca sprawa i zarazem intrygujaca....

Wymień szybę Oczko
Odpowiedz
#9
Pozbyc sie hondy trzeba Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości