Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przy delikatnym dodawaniu gazu słysze pisk.....
#1
witam,
jestem nowym maniakiem hondy i to dzięki legend!!! genialne auto.... zaku z holandi petarda z holederskim gazem prins

a problem mam następujący :
jak silnik się zagrzeje i delikatnie dodaje gazu słychać dziwny pisk... obstawiam że to pompa hydrauliczna skrzyni tak robi i moje pytanie czy to noramlne???
czy pora zmienić olej??

aaaa i jeszcze jedno czuję czasami opary benzyny czy to normalne???
pozdrawiam maniaków legendUśmiech

mój model to ak9 98r i MAM LICZNIK DO 180KM/H WIECIE DLACZEGO?? A PRĘDKOŚĆ MAX TO 210KM/H
Odpowiedz
#2
Zapraszam do działu powitań.
Odpowiedz
#3
(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): witam,
jestem nowym maniakiem hondy i to dzięki legend!!! genialne auto.... zaku z holandi petarda z holederskim gazem prins

a problem mam następujący :
jak silnik się zagrzeje i delikatnie dodaje gazu słychać dziwny pisk... obstawiam że to pompa hydrauliczna skrzyni tak robi i moje pytanie czy to noramlne???
    
 - nie to nie jest normalne

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): czy pora zmienić olej??
    
 - przydało by się, jeśli nie był nigdy wymieniany

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): aaaa i jeszcze jedno czuję czasami opary benzyny czy to normalne???

 - nie to nie jest normalne

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): mój model to ak9 98r i MAM LICZNIK DO 180KM/H WIECIE DLACZEGO?? A PRĘDKOŚĆ MAX TO 210KM/H
 - masz dziwny licznik, nie wiem dlaczego Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
(07-27-2017, 21:59 )K278 napisał(a):
(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): witam,
jestem nowym maniakiem hondy i to dzięki legend!!! genialne auto.... zaku z holandi petarda z holederskim gazem prins

a problem mam następujący :
jak silnik się zagrzeje i delikatnie dodaje gazu słychać dziwny pisk... obstawiam że to pompa hydrauliczna skrzyni tak robi i moje pytanie czy to noramlne???
    
 - nie to nie jest normalne

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): czy pora zmienić olej??
    
 - przydało by się, jeśli nie był nigdy wymieniany

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): aaaa i jeszcze jedno czuję czasami opary benzyny czy to normalne???

 - nie to nie jest normalne

(07-26-2017, 17:54 )samsami napisał(a): mój model to ak9 98r i MAM LICZNIK DO 180KM/H WIECIE DLACZEGO?? A PRĘDKOŚĆ MAX TO 210KM/H
 - masz dziwny licznik, nie wiem dlaczego Oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
to mój licznik, ktoś coś wie z czego to??
Odpowiedz
#6
a jeśli chodzi o buczenie to okazało sie ze to reduktor gazuUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości