Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wpomaganie problem/nieszczelność
#1
Legend stoi w warsztacie i okazało się, że miałem poważną nieszczelność w układzie wspomagania. Maglownica jest już po regeneracji ale jest jeden problem. Rurka nr 4 z tego schematu jest nieszczelna:

[Obrazek: 4fd8d3f10e06f885.jpg]

Czy ktoś miał taki problem i czy można ją zregenerować. W ASO ta część jest bezcenna i dodatkowo dodają do niej 4 tygodnie czekania. Czy pasuje z poliftowego KA9 lub z anglika? Ktoś przerabiał taki temat?
Odpowiedz
#2
Witaj
w moim po lifcie 2004 wąż o tym numerze 53713-SZ3-A03 jest taki sam.Więc podbij do kogoś co sprzedaje części do Legendów i myślę ze gorsze za to wezmą. Na przyszłość nie podawaj ceny z ASO bo to chrapka dla kogoś by podbić cenę za używkę.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#3
Dzięki za informacje. Zrobiłem edycję posta Uśmiech
Wiem też, że z anglika nie będzie pasować, a wszystko co jest powystawiane w allegro i olx to "RHD". Ktoś może ma informacje gdzie stoi KA9 do rozbiórki LHD?
Odpowiedz
#4
chocby na forum http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=4098 Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#5
Dzwoniłem, ten konkretny Legend jednak nie idzie na części tylko będzie reanimowany. Ale dostałem pomocną informację od sprzedającego, aby szukać firmy która zajmuje się dorabianiem/naprawą takich przewodów. Działam dalej.
Odpowiedz
#6
a moja wczoraj poszła na złom
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#7
Uszkodzona jest rurka czy przewód? Rurke spokojnie pospawasz (wstawienie tulejki) a przewód zakują na nowo tam gdzie dorabiają przewody hydrauliczne
Odpowiedz
#8
(07-28-2017, 20:48 )K278 napisał(a): a moja wczoraj poszła na złom

Szkoda, że nie podałeś takiej informacji wcześniej. Parę części bym przytulił.

Auto naprawione i rurka zregenerowana. Jej naprawę wykonano w tej firmie (zostawiam informacje dla potomnych):
http://www.weze-hydrauliczne.waw.pl/kontakt.php
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości