Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
type II, rarytas jak cholera
Odpowiedz
Primo, type II z konwersji, segundo po wielu uderzeniach. Niemniej jednak nadal robi niezle wrazenie na zdjeciach.
Odpowiedz
Fotki faktycznie robią robotę, rok temu wyglądała fatalnie i kosztowała też jakieś 10tys mniej... Na PTP jest temat o niej.
Odpowiedz
(04-22-2016, 23:52 )Radas85 napisał(a): Fotki faktycznie robią robotę, rok temu wyglądała fatalnie i kosztowała też jakieś 10tys mniej... Na PTP jest temat o niej.

To auto to femme fatale japońskiej motoryzacji Oczko
Cudny i piekny rodzynek, który w mgnieniu oka staje sie gratem i tuła się przez lata po allegroszach i innych otomotach.
Strasznie żal...
Odpowiedz
A jesteście mi w stanie udzielić trochę konkretniejszych informacji na temat historii tego egzemplarza? Bo mój znajomy złapał straszny podjar ale z tego co widzę raczej powinienem go powstrzymać przed zakupem Duży uśmiech
Odpowiedz
pytaj tego forumowicza

[b]maxkow[/b]
v6
Odpowiedz
Szukam takiego auta tak długo, że trudno się doliczyć.
Gdyby było tego warte już bym go maglował na podnośniku, a tak nie jest Uśmiech

(04-23-2016, 0:28 )Sivy napisał(a): A jesteście mi w stanie udzielić trochę konkretniejszych informacji na temat historii tego egzemplarza? Bo mój znajomy złapał straszny podjar ale z tego co widzę raczej powinienem go powstrzymać przed zakupem Duży uśmiech
Odpowiedz
Cześć wszystkim. Czy ktoś kojarzy posiadacza tej legendy: http://=http://olx.pl/i2/oferta/honda-le...e4a5ff1f5e
Od dłuższego czasu jestem zainteresowany kupnem ka8 ale widzę, że przy tym byłoby trochę pracy. Najlepsze jest to, że mam ją pod nosem Uśmiech
Odpowiedz
Jeżeli masz ją pod nosem to nie rozumiem po co w ogóle to zapytanie Oo
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
Chciałem zobaczyć czy na forum jest właściciel. W sumie, telefon w rękę i na oględziny. Wiem, że ten temat gdzieś był poruszony ale... na co szczególnie zwrócić uwagę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości