Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
(01-27-2018, 22:18 )Makukrak napisał(a): Uzytkownik artilegend to chyba pan Mirek sprzedawca i zaczyna od srania sie do wszystkich. Przyszly zakup chyba nie powoduje u niego pozytywnych emocjiUśmiech
/?
nasrać to ci moge na łeb,kozak w necie p....a w swiecie jestes co
Odpowiedz
(01-28-2018, 1:46 )artilegend napisał(a):
(01-27-2018, 22:18 )Makukrak napisał(a): Uzytkownik artilegend to chyba pan Mirek sprzedawca i zaczyna od srania sie do wszystkich. Przyszly zakup chyba nie powoduje u niego pozytywnych emocjiUśmiech
/?
nasrać to ci moge na łeb,kozak w necie p....a w swiecie jestes co

Wyjątkowy jesteś , chyba pierwszy raz taki język na tym forum.
Odpowiedz
Proszę admina o interwencję, on wie najlepiej co zrobić Uśmiech
Odpowiedz
Faktycznie kolega przegina-tygodniowy ban dla ochłonięcia.
Odpowiedz
Panowie - zna ktoś ten egzemplarz? Potrzebny mi dawca czyli głównie buda. Może ktoś na forum kojarzy Szczęśliwy

https://www.olx.pl/oferta/acura-honda-le...rEZkN.html

Pzdr. Adam
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
nie kojarzę, ale weź, zyskasz od razu elektryczną kolumnę jeśli to wersja wyższa niż base i faktycznie 94.

Buda wygląda na podejrzanie ładną.
v6
Odpowiedz
Zobaczymy, niestety chwilę po wystawieniu auto już ktoś zarezerwował, ale może się rozmyśli... ale kto wiem może będzie ładny dawca - albo moja skończy jako dawca jeżeli buda będzie primo. Albo w jedną albo w drugą.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
no za taką cenę to pewnie handlarz.....
v6
Odpowiedz
Już raz mi przepadła ka7, stan idealny tylko silnik przytarty na panewce - premium bose, elektryczna kolumna brakowało tylko type II... poszła za 2500 ale buda byla idealna, stała w Opolskim.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Witam, Forum   Oczko   Szukam Legenda KA9 po Lifcie ,Niestety ciągle na allegro te same modele są. Oczywiście mi się nie śpieszy z zakupem bo wiem z doświadczenia ,że czasem warto zaczekać. Tutaj jedynie co znalazłem za kwotę 9,900 zł a miesiąc temu stała za ponad 12,000zł. http://allegro.pl/honda-legend-1999r-ka9...sellerinfo . Domyślam się za 10 tysiecy nie bedzię to auto idealne ,ale czasem może lepiej kupić tańsze do roboty i wiedzieć ,że coś się zrobiło w nim. Pytanie moje brzmi czy ktoś kojarzy tą sztukę Huh    Wszelkie Informację będą przydatne  Oczko Oczko   z góry dziękuję  Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości