Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
Ladna, warto pojechac zobaczyc.
Odpowiedz
Auto wisi od września w ogloszeniach. Startował od 27 potem 25 dalej 22 potem byla nawet rezerwacja ale ktoś sie rozmyślił po obejrzeniu. Kolejna cena 18tys i potem znowu skoki po 25-23tys. Tyle wiem z mojej obserwacji. Na fb wisi na kilku grupach.
Odpowiedz
Obserwowałem ją właśnie od września. Zauważyłem, że zrobił przegląd, opłaty i rozrząd z olejami i filtrami w okolicach grudnia, cena faktycznie skacze jak kangur, czeka mnie wycieczka w tamte rejony w takim razie, na co szczególnie zwrócić uwagę oprócz rdzy ?
Odpowiedz
Witam. Zna ktoś? Cena niska...
https://m.olx.pl/oferta/honda-legend-CID...n=3&page=1
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
To taka igla nie bedzie skoro tyle wisi.
18tys to b.niska cena za polifta jezeli stan jest jak w opisie
Ta za 8500 to bida jak to w ogloszeniach. Ka9 jak kazde inne.
Za 8500 kupujesz i sie cieszysz jak jedzie. Za 20+ mozna wymagac naprawde igielki.
Odpowiedz
W tej "igle" brak emblematu na tylnej klapie oraz palący się check.
Odpowiedz
Johnson nie przesadzaj. Niska cena Legenda nie jest wynikiem tylko jej stanu. W zdecydowanej większości jest wynikiem jej niskiej popularności
Odpowiedz
(01-19-2019, 9:28 )Garate napisał(a): Johnson nie przesadzaj. Niska cena Legenda nie jest wynikiem tylko jej stanu. W zdecydowanej większości jest wynikiem jej niskiej popularności

Czyli za 8500 bedzie igla a te za 20000 to ktos sie przestrzelil z cena?
Badzmy powazni. Jezeli auto jest we wlasciwym stanie to za 20 tez sie sprzeda.
Ja sprzedalem za sporo ponad 20 Kupujacemu ktory obejrzal pare takich po 8....
Odpowiedz
Kolega Johnson ma duzo racji, ta zasada nie musi sie sprawdzac zawsze,ale generalnie tak jest. Szybciej ta za 20000 bedzie spelniac wymagania i oczekiwania nabywcy niz ta za 8500. Kwestia otwarta to czy ta za 20000 jest tyle warta, bo w tej cenie KA9 powinno byc juz w naprawde niezlym stanie, jesli nie wizualnie, to przynajmniej mechanicznie.
Odpowiedz
Johnson. Czytaj ze zrozumieniem. Ja rozumiem że bardzo kochacie swoje Legendy. Ale prawda jest taka że jest to mało popularne auto (delikatnie nawet powiedziane ) Na 20 sprzedanych Mercedesów sprzedaż 1 legenda. A to rynek reguluje ceny. Nie napisałem że za 8 kupisz igłę a za 20 szrot. Podkreślam że nie wszystkie za 8 są szrotami. Niska cena wynika z bardzo małej popularności auta, z "o mój boże 3.5 litra -jaki to smok" , pewnie części drogi , its można by wymieniać jeszcze parę rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości