Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
"Nie bardzo chce negocjować" i to przy cenie 7,2 tysia :O ??? Nie rozśmieszaj mnie proszę Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ...

PS. Jak "nie bardzo" chce, a ty też nie bardzo chcesz, to nie kupuj... Proste?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
(11-09-2013, 22:44 )dr.big napisał(a): "Nie bardzo chce negocjować" i to przy cenie 7,2 tysia :O ??? Nie rozśmieszaj mnie proszę Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ...

PS. Jak "nie bardzo" chce, a ty też nie bardzo chcesz, to nie kupuj... Proste?

Generalnie to rynek weryfikuje wartość auta, ten Legend jest prawie rok w sprzedaży i nadal nie znalazł nowego właściciela...

Tak więc jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to proszę nie zawieraj głosu- nic nowego/ ciekawego nie wnosisz do tematu...
Ten dział jest chyba od tego aby informować o stanie technicznym i swoich odczuciach względem aut z ogłoszeń.

Osobiście rzeczywiście raczej odpuszczę- ale jak ktoś by szukał technicznie dobrej sztuki to spokojnie można polecić...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
(11-09-2013, 21:24 )ppiotr00 napisał(a): (...)Niestety finansowo nie wiem czy się opłaca. (...)
Ale zgryz...

(11-08-2013, 5:36 )ppiotr00 napisał(a): (...)Cena dość sztywna- właściciel nie bardzo chce negocjować niestety.
Według mnie technicznie raczej bez zarzutu(...)

(11-10-2013, 5:54 )ppiotr00 napisał(a): (...)Osobiście rzeczywiście raczej odpuszczę- ale jak ktoś by szukał technicznie dobrej sztuki to spokojnie można polecić...
No cóż, wypada mi skomentować: dziwny jest ten świat Duży uśmiech .

PS. Szukaj dalej i powodzenia Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
Witam wszystkich!
Aktualnie posiadam Audi 100 C4 2.0 B+G automat - już 7 lat, więc chyba czas na zmianę.
Zacząłem interesować się Hondą Legend...

Ta wpadła mi w oko: http://allegro.pl/honda-legend-3-5-b-g-z...43655.html

Co o niej sądzicie?
Będę wdzięczny za pomoc. Może ktoś już ją oglądał, może ktoś zna to auto...
Odpowiedz
bardzo dobry kierunek, ale najpierw zapraszamy do działu powitań
Odpowiedz
zbyt mocno przyciemnione przednie szyby... i mało zdjęć
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
wygląda bardzo ładnie
sama instalacja gazowa plus e felgi swoje kosztują

proponuje wizytę u mechanika, przejrzeć autko i cieszyć się jazdą
Uśmiech
Odpowiedz
auto ładne zanim kupiłem obecną chciałem po nią jechać ale na tej feldze remont zawieszenia po roku murowany. Ale sztuka ładna i godna obejrzenia Uśmiech
Odpowiedz
Dzwoniłem do właściciela i coś jest namieszane w dokumentach. Ma ją dwa lata, dostał w darowiźnie i nie przerejestrował na siebie...
Faktycznie na tych felgach zawieszenie może być już wytłuczone.

pawelszczecin - jak długo sztuka o której piszemy jest już na allegro?
Odpowiedz
a miesiąc stoi napewno wygląda dobrze ale po ostatnim aucie jakie miałem na mocnej glebie i dużych felgach wole teraz serie z seryjnymi kołami bez żadnych tuningów co nie zmienia faktu że ładnie to wygląda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości