Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
#31
w takiej sprawie lepsza nieprawdziwa spekulacja zwiększająca czunjość niż jej brak Oczko

chciałbym się mylić w tym przypadku bo naprawdę wyglada ładnie.
v6
Odpowiedz
#32
8-) Trafiła w dobre ręce, moje ręce Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Napiszę coś więcej jak wrócę z delegacji w poniedziałek Oczko
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#33
gratuluję zakupu - czekamy na więcej info Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#34
powiedz, że sie myliłem, że to nie ta zbita :roll: ?
v6
Odpowiedz
#35
autko miało pierwszą rejestrację we wrześniu 2006r od piątku zrobiłem nim 1200km i poki co wygląda na to, że wszystko jest ok Oczko
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#36
życzę, aby tak było dalej !
v6
Odpowiedz
#37
Lemans napisał(a):autko miało pierwszą rejestrację we wrześniu 2006r od piątku zrobiłem nim 1200km i poki co wygląda na to, że wszystko jest ok Oczko

Spotkamy sie, to porownamy Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#38
Mam jednak sentyment do tych jasnych skór po przejażdżce z Loudnerem... Bordo chyba też ładniejszy niż granat... Oczko naprawdę wygląda na ładne auto - i tak jak moje z kompletem papierów i ze Szwajcarii Duży uśmiech oby się dobrze jeździło Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#39
Powiem tak: wrażenia z jazdy jedyne w swoim rodzaju Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech warto było popaść w długi hehe :twisted:
Jeżeli chodzi o stan techniczny to w zasadzie mam dwie rzeczy do zrobienia, muszę się zająć jedną szybą bo coś ciezko się porusza i spryskiwaczem lamp bo od nieużywania zatarła się pompka. W trakcie eksploatacji pewnie coś tam jeszcze wyjdzie... w każdym bądź razie jak na pełnoletnie autko jest bardzo dobrze Uśmiech
924 LeMans
Fiero
Odpowiedz
#40
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item772797346_honda_legend_skory_kremowe.html">http://www.allegro.pl/item772797346_hon ... emowe.html</a><!-- m -->


kurde czy Ci ludzie widzą co licytują Zdezorientowanyhock:

Patrzcie na te przednie światła, mam wrażenie, że to jakaś samoróba z plexi...i rok 96'
z postojówek są zrobione kierunki....normalni nadziwić się nie mogę Szczęśliwy

czy licytujący są wśród nas? :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości