Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
No to faktycznie nasze rozumowanie sie troche rozmija. Po pierwsze nie celuje w ideal powyzej 10 tys ale tez nie kupie wraka za mniej. Najwyzej bede szukal do usranej smierciOczko legenda nie traktuje jako dupowozu ale tez nie przesadzam w druga strone. Za 15tys w gore sa inne ciekawsze japonskie auta z tamtych lat Glownie Lexusy i nie ukrywam ze gdybym mial 15tys to wlasnie czegos takiego bym szukal ( gs300 jsz147 ) bo komfortem legend im nie dorowna.
Odpowiedz
Zreszta dam wam przyklad. W pułtusku byl legen ka8. Moze widzieliscie. 95r z alu 17 cali.Bordowy z naklejonymi pasami przez cale auto. Do wymiany silnik ale jeszcze jezdzil, tylne lozyska z piastami, i cos z lewej strony w zawieszeniu. Do tego odrobina rdzy na tylnych nadkolach.Ile nnaprawa? 4,5 tys? 5tys i troche wlasnej pracy? na prawde utrzymane auto. Gdyby ktos z waszym podejscie nie pojechal nie zaplacil wlascicielowi cos kolo 4tys to nastepnego dnia mialem odebtac auto za 2.5.
Odpowiedz
http://olx.pl/oferta/samochod-jakich-mal...8db0d1445a

Samochód jest zarejestrowany na poprzedniego właściciela, nowy ma to auto 2 miesiące. Powodem sprzedaży jest rzekomy wyjazd za granicę (kto kupuje auto gdy wie, że wyjedzie?). Sam właściciel jest arogancji i wykazuje się niska kultura osobistą. Cena nie 3.000 zł lecz 4.300 zł. Mnie takie cudaki nie interesują.
Odpowiedz
Chyba bylo pisane o tym samochodzie w dziale powitań u kogoś.
Odpowiedz
Te 2 Hondy KA9 to ze szczecina chyba są. Zdjęcie widziałem gdzieś na forum.
Odpowiedz
Szkoda, ze za 1000zł sie nie udało kupić. To są jaja. Tyle to liche opony kosztują. 
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
(05-01-2015, 19:25 )legend3.2 napisał(a): http://olx.pl/oferta/samochod-jakich-mal...8db0d1445a

Samochód jest zarejestrowany na poprzedniego właściciela, nowy ma to auto 2 miesiące. Powodem sprzedaży jest rzekomy wyjazd za granicę (kto kupuje auto gdy wie, że wyjedzie?). Sam właściciel jest arogancji i wykazuje się niska kultura osobistą. Cena nie 3.000 zł lecz 4.300 zł. Mnie takie cudaki nie interesują.

To auto forumowicza o nicku: arczi.
Dawne auto: kowala -  niezły kwiatek Oczko
Odpowiedz
hehe dziwne bo chyba wcześniej tego auta na olx nie było, ziomek rozpisał się o aucie, kowal przedstawił mu swoje doświadczenie związane z tym autem, i nagle temat ucichł a auto już na olx ... hehe telenowela
Odpowiedz
(04-29-2015, 2:07 )mickey00 napisał(a):
(04-28-2015, 23:56 )frajcik napisał(a):
(04-28-2015, 19:49 )mickey00 napisał(a): Mnie troszkę przeraża ten temat bo sam kupiłem KA8 92 rok na jesieni jako sprowadzone do rejestracji i z kosztami transportu plus całym tematem wymian rozrządu, pasków, filtrów,olejów i płynów eksploatacyjnych, regeneracji amortyzatorów pokrywy silnika itp itd wyszedł mi jakieś 12 tyś a dalej nie jest idealny, teraz pojawiły się nowe okoliczności i zapewne będę się musiał z moją KA8 pożegnać po wakacjach a wygląda no to że nie odzyskam zainwestowanej kasy skoro już od 21 letniego samochodu za 6 tyś wymaga się super stanu. I żeby nie było że usprawiedliwiam tego sprzedającego bo sam kiedyś zrobiłem 500 km w jedną stronę żeby na miejscu przekonać się że kilka ważnych rzeczy nie zgadza się z opisem i nerwa miałem strasznego , tylko chodzi o to że zawsze stan i wartość w/g sprzedającego będzie inna niż w/g kupującego :-) 
brales legenda z radomia?

Tak, taki trochę zakup na żywioł, miał być accord coupe Ale pojawił się nagle ten Legend a że obiektem westchnień był od dawna więc tylko ponad 400 km w jedną stronę, że było już późno to szybkie oględziny po łebkach i rura do domu :-) a przypadkiem kojarzysz ten egzemplarz?

tak kojarze, bo tez mialem po niego jechac jednak okazalo się, że ty juz jedziesz Oczko
malo tego, od tego samego goscia (krzyska) wziolem rowniez ka8 i do tego z ta sama historia jak u Ciebie
przez telefon uslyszalem cuda nie widy ze wszystko wspaniale, na miejscu sie zalamalem ze cisnolem niepotrzebnie przez cala polske
ostatecznie postanowilem sie nie poddać i wziolem ta fure bo blacharka jak na ten rocznik była kosa
mechanike ogarnialem 2 miesiace weekendami ale juz jest niemal w calosci doprowadzony do porzadku Uśmiech

bedziesz w trojmiescie to daj znaka mozemy sie zgadać, jutro na jdmday w tczewie moze się pojawie ale jade cd7(nil tablice)
Odpowiedz
Ktoś zna ?
Coś można wywynioskować ??

http://olx.pl/oferta/honda-legend-ka9-3-...f;promoted
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości