Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
Kierownica na 100% obszywana - inny kolor i grubość,
pełne menu w j . polskim - to na pewno nie oryginalne, nie było/nie ma takiej mozliwości
Odpowiedz
(01-14-2018, 21:33 )ledman napisał(a): http://allegro.pl/honda-legend-i7115663355.html

ktoś zna może? Coś na zdjęciach widzicie, czego nie powinno być i odwrotnie? Wszystkie opinie cenne i dziękuję z góry.

Byłem dzisiaj obejrzeć ten samochód.
Generalnie korozji nie ma widocznej w żadnym miejscu. Z zewnątrz auto dobrze utrzymane. Miernikiem nie sprawdzałem, bo padał śnieg i generalnie i tak mieli to sprawdzić na warsztacie. Stan auta w środku też na plus. Obszyta kierownica. Skóry w bardzo dobrym stanie. Faktycznie jest polskie menu nawigacji. Wszystko w kabinie działa, regulacja foteli, roleta itp.
Samochód teoretycznie po dużym przeglądzie w ASO w listopadzie gdzie wymieniono rozrząd i olej w ASB. Książki serwisowej nie widziałem, bo sprzedający zostawił ją u siebie w firmie. Przynajmniej tak twierdził.

Teraz pora minusy, a w zasadzie jeden po którym odpuściłem sobie samochód całkowicie i zrezygnowałem ze sprawdzenia na warsztacie. Mianowicie przebieg. Po wklepaniu danych naszym oczom ukazuje się takie coś:
   

Nr VIN dla potomności: jhmkb16607c204825

To co się działo z przebiegiem to jakaś masakra. Kręcenie licznika już za poprzednich właścicieli. Obecnie w ogłoszeniu jest podane 203000. W rzeczywistości myślę, że jest 400tys spokojnie. Spójrzcie na przebiegi w latach 2015-2017.
Odpowiedz
Fajnie sumiennie to opisałeś. Dobre wnętrze świadczy o dobrym wykonaniu skór. Auto za 36000 i bez ważnej polisy OC. Kompromitacja...
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
(01-17-2018, 3:36 )dudi_virus napisał(a): .

Teraz pora minusy, a w zasadzie jeden po którym odpuściłem sobie samochód całkowicie i zrezygnowałem ze sprawdzenia na warsztacie. Mianowicie przebieg. Po wklepaniu danych naszym oczom ukazuje się takie coś:


Nr VIN dla potomności: jhmkb16607c204825

To co się działo z przebiegiem to jakaś masakra. Kręcenie licznika już za poprzednich właścicieli. Obecnie w ogłoszeniu jest podane 203000. W rzeczywistości myślę, że jest 400tys spokojnie. Spójrzcie na przebiegi w latach 2015-2017.

Ciekawe dlaczego diagnosta wpisał przebieg niższy niż poprzedni? Przecież tak opcja powinna być zablokowana.
Odpowiedz
(01-17-2018, 23:41 )pawelszczecin napisał(a): Fajnie sumiennie to opisałeś. Dobre wnętrze świadczy o dobrym wykonaniu skór. Auto za 36000 i bez ważnej polisy OC. Kompromitacja...

Auto posiada ważną polisę OC, można sprawdzić tutaj
https://ufg.pl/infoportal/faces/oracle/w...137qzfy_21

Sprzedający wspominał również że posiada AC.

Co ciekawe kiedy powiedziałem, że przebieg jest kręcony udał mocno zdziwionego i obiecał obniżyć cenę na aukcji do 30tys i od razu zamieścić informację o korekcie przebiegu w opisie.
Jak można się domyślać nic takiego się nie stało Uśmiech Minął dzień i aukcja wygląda identycznie jak wczoraj.

Generalnie szukam kb1 już od września i nie sądziłem, że będzie to takie trudne zadanie.
Odpowiedz
Krętacz. Wg CEPIKu zerknij że jest wpis o nie ważnej polisie.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
(01-18-2018, 0:00 )pawelszczecin napisał(a): Krętacz. Wg CEPIKu zerknij że jest wpis o nie ważnej polisie.

Według UFG polisa ważna, zresztą trzymałem ją w ręku jak sprawdzałem dowód.
Na stronie CEPIKU jest info o braku informacji o OC, a nie o samym braku polisy.

Screen z UFG
   
Odpowiedz
(01-18-2018, 0:10 )dudi_virus napisał(a):
(01-18-2018, 0:00 )pawelszczecin napisał(a): Krętacz. Wg CEPIKu zerknij że jest wpis o nie ważnej polisie.

Według UFG polisa ważna, zresztą trzymałem ją w ręku jak sprawdzałem dowód.
Na stronie CEPIKU jest info o braku informacji o OC, a nie o samym braku polisy.

Screen z UFG

Dobrze ze zawitałem na to forum bo też chciałem ją obejrzeć Smutny
Odpowiedz
sami aferowicze,byłem oglądałem pojazd jest ok ,panu z gdańska coś sie pomyliło fajny egzemplarz,dałem zaliczkę i kupuję go we wtorek
Odpowiedz
(01-17-2018, 3:36 )dudi_virus napisał(a):
(01-14-2018, 21:33 )ledman napisał(a): http://allegro.pl/honda-legend-i7115663355.html

ktoś zna może? Coś na zdjęciach widzicie, czego nie powinno być i odwrotnie? Wszystkie opinie cenne i dziękuję z góry.

Byłem dzisiaj obejrzeć ten samochód.
Generalnie korozji nie ma widocznej w żadnym miejscu. Z zewnątrz auto dobrze utrzymane. Miernikiem nie sprawdzałem, bo padał śnieg i generalnie i tak mieli to sprawdzić na warsztacie. Stan auta w środku też na plus. Obszyta kierownica. Skóry w bardzo dobrym stanie. Faktycznie jest polskie menu nawigacji. Wszystko w kabinie działa, regulacja foteli, roleta itp.
Samochód teoretycznie po dużym przeglądzie w ASO w listopadzie gdzie wymieniono rozrząd i olej w ASB. Książki serwisowej nie widziałem, bo sprzedający zostawił ją u siebie w firmie. Przynajmniej tak twierdził.

Teraz pora minusy, a w zasadzie jeden po którym odpuściłem sobie samochód całkowicie i zrezygnowałem ze sprawdzenia na warsztacie. Mianowicie przebieg. Po wklepaniu danych naszym oczom ukazuje się takie coś:


Nr VIN dla potomności: jhmkb16607c204825

To co się działo z przebiegiem to jakaś masakra. Kręcenie licznika już za poprzednich właścicieli. Obecnie w ogłoszeniu jest podane 203000. W rzeczywistości myślę, że jest 400tys spokojnie. Spójrzcie na przebiegi w latach 2015-2017.

poniosło cie,dlatego szukasz od września .to w salonie kup nowy ,a nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości