Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 04' by pawelszczecin
#1
Witajcie wszyscy. Moja rzeka pod nazwą Legend KA9 płynie od dawna. Nie moge w żaden sposób odzwyczaić od najpiękniejszej Hondowskiej Limuzyny. Na początku roku stałem się posiadaczem białego kruka czyli pełnego polifta z roku 2004. Jedna z ostatnich sztuk która zjechała z taśmy produkcyjnej. Auto wymagało pracy blacharskiej. Dostało lekki pocałunek w przód. Wymianie podlegało wzmocnienie zderzaka i maska. Poduszki wszystko całe. Szyby w oryginale. Auto w bardzo ciekawym kolorze B92P. Jeździ się super ale ma drobne mankamenty jak każde używane auto. Chętnie będę z wami dzielił się relacją z prac przy aucie. Kilka informacji o aucie :
Model: KA9
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: listopad 2004, pierwsza rejestracja 12.2005
Przebieg: 198000
Skrzynia: Automat
Kolor: Night Hawk Black Pearl B92P czarne wnętrze
Silnik: 3.5 V6 + LPG AG zakładany 3 lata temu
Plany : Jeździć dopieszczać.
Koła 16 cali + opony Yokohama 2015r lato

Auto miało 4 lub 5 właścicieli. Głównie na Śląsku. Wkrótce wymiana rozrządu mnie czeka oraz wycieki z silnika gdyż takiemu autku nie przystoi "plamić". Narazie posiadam grill z wersji 99 kupiony razem z maską aczkolwiek do klejenia wkrótce dam swój z paskiem.
Co zrobiłem do tej pory w aucie :
- wymiana tulei głównych przednich wahaczy OEM Honda 2017
- wymiana gum stabilizatora tył OEM Honda 2017
- wymiana osłon amortyzatorów tył OEM tu dzięki Peterowi Uśmiech 2017
- tarcze tył z klockami 2017
- sworznie górnych wahaczy CTR 2017
- wymiana górnego wahacza lewego tylnego 2017
- wymiana oleju w skrzyni ATF DW-1 x2 plus filtr skrzyni 2017
- wymiana kompletnego rozrządu 10.2017
- wymiana tarcz i klocków przód 10.2017
i będzie rosło.

Różnice względem wersji poprzednich które miałem :
- zegar z procedurą startową w LED super świeci w nocy
- chromowane rygle drzwi
- przyciemniony szyberdach i szyby oryginalnie
- chrom we wlotach powietrza
- inna kierownica i poduszka kierowcy
- drewniana gałka ze skórą
- inne "drewno" w tunelu
- lampy tylne z clearem
- nieco zmieniona osłona silnika górna
- "wydłużona" skrzynia biegów + zabezpieczenie przed stoczeniem na N
- atrapa przednia ze znaczkiem i paskiem
- elektryczne ustawianie lędźwi w fotelu kierowcy

           
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#2
Ładna :]
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#3
KA9 poliftowa daje radęUśmiech
Zapodaj jeszcze fotki wnętrza, szczególnie te digitale po ciemku.
Fajnie, że osłonki przypasowały Oczko
Odpowiedz
#4
A dzięki. Te detale dodają mu elegancji. A fotki jak tylko czas będzie koniecznie wrzucę.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#5
Dzisiaj byłem z Córką na wrotkowisku obok Twojej pracy, czy ta piękna czarnulka to właśnie ten Biały Kruk ? Naprawdę piękna sztuka Zdziwko kurde ze Szwagrem naprawdę byliśmy pod wrażeniem !!! Przepiękna sztuka wpadłem w kompleksy O matko czeka mnie w cholere roboty ,żeby dorównać urodą twojej HL. Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
w końcu panie! Uśmiech gratulacje.... zróbmy tak, ja Ci oddam grilla z polifta a Ty mi zegary Oczko
Odpowiedz
#7
(08-27-2017, 5:22 )Rzymek napisał(a): Dzisiaj byłem z Córką na wrotkowisku obok Twojej pracy, czy ta piękna czarnulka to właśnie ten Biały Kruk ? Naprawdę piękna sztuka Zdziwko kurde ze Szwagrem naprawdę byliśmy pod wrażeniem !!! Przepiękna sztuka wpadłem w kompleksy O matko czeka mnie w cholere roboty ,żeby dorównać urodą twojej HL. Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

Hej dokładnie to ta. Auto fajne ale wymaga pracy ale wszystko pomalutku. Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#8
(08-27-2017, 17:21 )jasinski napisał(a): w końcu panie! Uśmiech gratulacje.... zróbmy tak, ja Ci oddam grilla z polifta a Ty mi zegary
a dziekuję Macieju. Niestety zegary nie na handel. Atrapę starą skleję Oczko
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#9
No fakt byłem Paweł udostępnił do obejrzenia ! Autko lalka, zegary obłęd Zdziwko Sam bym takie chciał ! Poza tym chromowane rygle i suwaki od kratek nawiewu bomba !!!
Odpowiedz
#10
Jak możesz to daj więcej zdjęć. Co to są te chromy we wlotach powietrza? Inne drewno w tunelu to chodzi Ci o kolor czy kształt? Jak jest "wydłużona" skrzynia biegów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości