Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 04' by pawelszczecin
#11
Zdjęcia dodam jak tylko czas znajdę. Ma wstawki chromowane inny kolor drewna. A co skrzyni ten 4 bieg jest dłuższy dla przykładu przy 140km/h mam 2800 obrotów a przy 180 km/h 3700.
Poniżej zdjęcia zegarów pierwsze po włożeniu kluczyka, drugie po przekręceniu kluczyka. Trzecie zdjęcie nawiewów zaś czwarte chrom wokół drążka zmiany biegów.


Załączone pliki Miniatury
                   
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#12
Mały update.
Zdjęcia wnętrza powyżej w poście i odrobinę scenerii z Łasztowni w Szczecinie.


Załączone pliki Miniatury
           
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#13
Świetne auto, gdyby tak jeszcze były jasne skóry ... ;]
Odpowiedz
#14
Zegary i galka zmiany biegow mi sie bardoz podobaja, czarny kolor tez jest ekstra. Skrzynia i przelozenie tez bomba, wrecz wymarzone do podrozy.
Odpowiedz
#15
Mówię Wam na Żywo wygląda to dużo dużo lepiej! Zdjęcia nie do końca to oddają .
Odpowiedz
#16
(09-13-2017, 2:14 )sova napisał(a): Świetne auto, gdyby tak jeszcze były jasne skóry ... ;]

Pewnie nie pogardziłby ale jednak ciemne łatwiej utrzymać w ładnym stanie.

(09-13-2017, 2:48 )Makukrak napisał(a): Zegary i galka zmiany biegow mi sie bardoz podobaja, czarny kolor tez jest ekstra. Skrzynia i przelozenie tez bomba, wrecz wymarzone do podrozy.

No znaczna zmiana względem poprzednich wersji. Bardzo wyraźnie zegary widać w nocy
(09-13-2017, 5:33 )Rzymek napisał(a): Mówię Wam na Żywo wygląda to dużo dużo lepiej! Zdjęcia nie do końca to oddają .

Dzięki Rzymek. Dużo pracy jeszcze przede mną do ideału ale wytrwałość mam.

Z nowości zakupiony rozrząd i teraz czeka na wymianę.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#17
Z nowości udało się zakupić nadkole lewe przednie które straciłem przez własną głupotę :/ Po wyjeździe z lakierni nie zamontowałem spinek i odfrunęło. Na szczęście zdobyłem je. Pod koniec września wymiana rozrządu (2 paski Mitsuboshi i 2 rolki KOYO) w warsztacie Honda Spec w Szczecinie.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#18
Wczoraj w moim Legendzie w warsztacie Honda Spec w Szczecinie wymieniono mi kompletny rozrząd. Pompa była zakładana AISINA w 2015. Ktoś nie wiem po co zostawił stary rozrząd. Wszystko nowe teraz dodatkowo okazało się że wałek balansowy był o 1 ząb przestawiony. Wszystkie drgania ustały a skrzynia zmienia biegi tak płynnie że tylko po wskazówce obrotów się to zobaczy. Bardzo polecam ten warsztat. Większość rzeczy robię sam ale jak warsztat to tylko HondaSpec. Dodatkowo zakupione tarcze z klockami firmy ROADHOUSE (nowość na rynku) i klocki ASHIKA.


Załączone pliki Miniatury
   
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#19
zegary w polifcie bajka, podumaj o wymianie panelu pod poduszką powietrza pasażera na ten z 98r
Odpowiedz
#20
(12-16-2017, 16:13 )Bonio86 napisał(a): zegary w polifcie bajka, podumaj o wymianie panelu pod poduszką powietrza pasażera na ten z 98r

Chyba kolorystycznie nie podejdzie ! Zupełnie inny kolor drewna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości