Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 04' by pawelszczecin
#21
wiem że to 2 różne odcienie, ale pokombinować można
Odpowiedz
#22
Wolę zachować oryginał. Ostatnio dużo jeżdżę wykonana wymiana oleju na 5W40 Valvoline i ustawiony LPG. Założony zimowy setup oraz przed Nowym Rokiem nawoskowana karoseria. Hamulce sie dotarły hamują super.


Załączone pliki Miniatury
           
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#23
bajka!
Odpowiedz
#24
Z ostatnich napraw profilaktycznie zmienione sworznie dolne na 555. W między czasie dokonałem wymiany oleju w silniku i skrzyni filtrów i regulacji gazu. Auto bardzo dobrze sie spisuje. od Wigilii pokonałem już 15k km.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#25
Mały update. Hondzinka cały czas jeździ i ma się dobrze. Po zimie parę kosmetycznych prac z lakierem by jeszcze większe lustro było. Na bieżąco wymieniane zostało :
wiadomo olej filtry, świece zapłonowe, reduktor gazu na nowy, filtry LPG wraz z regulacją. Zakupiony OEM owy uszczelniacz tylny wału nadszedł czas na zmianę. Od momentu zakupu zrobione już 70k km i ciągle rośnie. Czasem pojawiają się myśli by sprzedać ale narazie jeżdżę i czerpię frajdę z jazdy.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#26
Uszczelniacz wymieniony? Uśmiech
Odpowiedz
#27
Jasne wszystkie uszczelniania jakie były możliwe do zrobienia. W tym tygodniu a dokładniej pod jego koniec auto będzie miało nowego właściciela. Zostaje w Szczecinie. Plany moje życiowe trochę się zmieniają i czas rozstać się z Legendą. Pozdrawiam
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#28
Ile w PL może być z 2004? Wodze Twoja, moja druga. Z tego co słyszałem były 3 sprzedane przez salony
W Polsce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości