Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VSA OFF?
#11
Nie powinno mieć to znaczenia jak dla mnie. Prędzej VSA by nie działało niż przez pop Up nie można by było go wyłączyć. A świecą Ci się przyciski? Może wiązka jest odłączona?
Odpowiedz
#12
(08-31-2017, 15:32 )paaweeleek napisał(a): Kupiłem już po małej przygodzie (wszystkie elementy samochodu nadal są w oryginalne) ale pop-up wywalił. Wymontowałem siłowniki, żeby maskę zamknąć i tak na razie jeżdżę (pewnie przed zimą oddam do nabicia i zamontuje znowu). Przed zakupem zdejmowałem zderzak, wszystkie czujniki od pop-up wyglądają ok. tylko to ta blacha na wzmocnieniu trochę pogięta w jednym miejscu.
To może to być przyczyną że nie da się wyłączyć VSA, CMBS, AFS, bo wczoraj sprawdziłem i nic nie idzie wyłączyć.

"Mała przygoda"-tzn.?
W takim razie trzeba kompa podłączyć i zrobić diagnostykę wszystkich układów-no może dostało coś więcej niż Ci się zdaje.
BTW: skoro blacha zgięta to czujniki się nie widzą, ponadto wywalenie nabojów oznacza trwałe zapisanie błędu w module POP-UP.
Odpowiedz
#13
Podświetlanie przycisków działa także to chyba nie wiązka. Trwałe zapisanie błędu w module pop-up tzn. ze sama regeneracja nabojow i podłączenie na swoje miejsce nie wystarczy? Czyli co modul pop-up jeszcze trzeba wymienic? Wracając do tematu gdzie na śląsku można podjechać na diagnostyke oprócz ASO?
Odpowiedz
#14
Niestety, modul tez trzeba wymienic i kwota jest czterocyfrowa, alternatywnie jakis magik, ktory to ogarnie Uśmiech.
Odpowiedz
#15
(09-01-2017, 16:01 )paaweeleek napisał(a): Podświetlanie przycisków działa także to chyba nie wiązka. Trwałe zapisanie błędu w module pop-up tzn. ze sama regeneracja nabojow i podłączenie na swoje miejsce nie wystarczy? Czyli co modul pop-up jeszcze trzeba wymienic? Wracając do tematu gdzie na śląsku można podjechać na diagnostyke oprócz ASO?

Podświetlanie nie świadczy o tym czy wiązka sygnałowa/sterująca jest cała czy nie.
W temacie POP-UP jest sporo na forum napisane - ale faktycznie samo wpięcie zregenerowanych nabojów nie wystarczy.
Jeśli latasz autem po Polsce to zapraszam do LDZ na wpięcie HDS-a.
Z forumowiczami rozliczam się w procentach Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości