Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Civic IV EE9 i-VT 1991 by pawelszczecin
#1
Witam wszystkich.
Wszyscy znacie mnie z forum że mam co nieco do Legenda głównie KA9. I rzeczywiście ten model od zawsze był moim marzeniem i jest do do dziś. Ale oprócz KA9 mam też fajnego hot hatcha z lat 90. Mowa tu o EE9. Czasy w których 100 koni z litra było osiągalne bez turbo i kompresora. Jeżdżąca Legenda.
Model : Honda Civic EE9 1.6 i-VT
Moc : Seria 150KM aktualnie między 165-170KM
Kolor nadwozia : Barcelona Green
Wyposażenie : elektryczne szyby, lusterka, szyberdach
Wnętrze : seria
Przebieg : oryginalnie 294000
Plany : doprowadzić do jak najlepszego stanu wizualnego.

Wrażenie z jazdy są niesamowite. Nisko się siedzi ale wygodnie i redukcja biegu i VTEC sprawia że niektórzy szoferzy TDIków nie wiedzą gdzie są i co się stalo i co koło nich pomknęło. Miny bezcenne. Auto garażowane i używane sporadycznie.

                   
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#2
Kocham te żelazka, strasznie choruje na IV, obok accorda aerodecka ca5, preludy ba2... legendy ka3.... nawet crx ?
Gratuluje pięknej sztuki.
Na moim osiedlu była czerwona tylko że d15 i golas zupełny, chciałem kupić do zabawy ale wlasciciel ją rozbił.
Ale mam na oku shuttla ? starszy facet nią jeździ... może uda się szarpnąć za dobrą cenę.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#3
Tych modeli konkretnie EE9 policzysz na palcach obu rąk co po Polsce jeżdżą. Auta są super. W swoim życiu miałem również BA4 z 4WS full opcję ale to nie to. Tu odczucia z jazdy inne.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#4
Dokładnie zostało ich już bardzo mało. Też mam w garażu takie EE9 i nawet w tym samym kolorze. U mnie przez ostatnie 3 lata zrobilo z 5tys km.
Odpowiedz
#5
Auto ponadczasowe, wrazenia z jazdy nie do opisania. Pozycja za kierownicą, dźwięk vteca ahhh narobiłeś mi ochoty tym tematem Pawle, wyciagne swoje EE dzisiaj z garażu bo w wydechu pajęczyna Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
I to mi się podoba Oczko
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#7
Mi się marzy b18 na suszarce w budzie civa iv
? o jejku ?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#8
Wczoraj zdjęta pajęczyna z wydechu Oczko parę sprintów na VTECu i odrazu humor wrócił. Na codzień jeżdżę krążownikiem więc nie ma takiego funu Oczko
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#9
Ja marze o niebitym czarnym EE8,
civic unikatowy, gratulacje nabytku
Odpowiedz
#10
co to za koło, co to za nosek? co to za zapinki na masce...? i ten wydech... nie oem, dawaj foto wnętrza...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości