Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
napinacze pasów?
#11
G3 jako nowsze auto testowane jest juz na nowych zasadach: uderzenie niesymytryczne w bariere odksztalcalna, przy predkosci 60 km/h. Stąd bardziej "spektakularne" uszkodzenia auta. Uderzenia centralne w sztywna przeszkode, nie byly miarodajne, gdyż tego typu wypadki to niewielki odsetek wszsytkich zdarzen na drogach.
Odpowiedz
#12
A widzieliście te wzmocnienia w przednich drzwiach w G2? :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#13
Wzmocnienia jak wzmocnienia ale za to mamy w legendzie cos w rodzaju tylnej rozpórki, dwa takie kawały stali pod kanapa. W sedanie tez to wystepuje?
Odpowiedz
#14
te wzmocnienia to takie rureczki liche Oczko

nie kojarze "rozpórek" w sedanie z tyłu. Jest stelarz, ale on tylko kanapę potrzymuje.
Rozpórka na przodzie jest i to w każdej G2. Nie wiem jakie ma spełniać zdanie bo na oko to solidnie nie wygląda.

Masz jakąś fotencję?
v6
Odpowiedz
#15
NIe mam fotencji ale to sa dwa ok 40 cm kawalki ruru o profilu okraglym, przykręcone bodajze 14 stka do nadwozia. Wedlug mnie to wzmocnienie, choc moze sie myle.
Mam za to fotki pirotechnicznych napinaczy 8-) :

[Obrazek: 44bfdfe1e691ca88med.jpg]
Odpowiedz
#16
a propos napinaczy Uśmiech

[Obrazek: c8ee1a8f42bf15a2m.jpg]

hm, ciekawe i coraz bardziej mnie to interesuje. Domniemana rozpórka jest zorganizowana pod nadwoziem czy w nadwoziu?(pisałeś, że pod kanapą, ale nie wiem czy na myśli miałeś to, że w środku czy pod podłoga na wysokości kanapy) No i ważne czy to jest OEM Pomysł
v6
Odpowiedz
#17
Ta "rozpórka" jest wewnatrz auta. Jest to element oryginalny gdyz wystepował w jednym i drugim moim Legendzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości